Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, ha egy szórakozóhelyen egy egész este alatt nem tudok lányt találni magamnak?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki rosszul,próbálkozok,néha nem is tudom,hogy,milyen dumával menjek oda,általában azt szoktam megkérdezni,hogy van-e kedve táncolni,és nemet mond,azért nem állok mellé táncolni,mert nem tudok:D

16/F


2010. aug. 7. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
az a gond, hogy nem pörgeted az ujjadon a BMW-d slusszkulcsát. Egyszer pörgesd, és jönni fognak a lányok, meglátod! :)
2010. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
valami jobb tipp:D?
2010. aug. 7. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Szerintem egyszerűen menj oda h sziia,hogy hivnak,vagy haverkodj az egész társaságával, legyél jofej egyszerüen..táncolni lehet ö se tud ezért nem akar..vagy hivd meg valamire,vagy ha pl. csocsoznak, akk kérdezd meg h beszállhatsz e fizeted a köv.kört (ez csak 50 v 100 ft..) és akk rögtön beszédbe elegyedsz vele amig tart a játék..legtöbb helyen van csocso.. aztan ha érdekled akkor siker,ha nem igy jártál.

16/l.

sziaa.

2010. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 7. 17:11
 5/10 A kérdező kommentje:
tánc közben menjek oda,hogy,hogy hívnak?
2010. aug. 7. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lamborghini slusszkulcs ?:D
2010. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
moszkvicsslusszkulcs?
2010. aug. 7. 17:14
 8/10 anonim ***** válasza:
A pultnál áll a csaj, kezébe ital. Odasétálsz: egy olyat kérek amilyet az a szép lány iszik (hogy ő is hallja). Odaszólsz, ha ízlik ha nem, hogy ez finom, és elkezdtek beszélgetni. Meghívod pár körre, kicsit rázza neked a s.eggét, és a tied.
2010. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor jól be kell rúgni. amikor már full szétcsúsztál néha egy szexéhes csaj szólít le. komoly, már volt ilyen!! kicsit eljátszottam, hogy milyen szomorú vagyok és ő örömmel "vígasztal meg".

25/F

2010. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket srácok:D
2010. aug. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!