Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanàcsok randira hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanàcsok randira hogy ne legyen kiabrandito? 25n

Figyelt kérdés

Csak ismerkedünk szinten van a dolog.màs nincs csak vonzalom egyelöre netröl.

Nincsenek nagy tervek stb


De nem egy romantikus fenyes nappal utcan talalkozni alaobol nincs benne semmi flow. Màr lehozo.


Azaz azt szeretném ha a vonzalom megmaradhatna es nem csapna at formularis tarsalgasba ez a ki mit csinal tanul hol el milyen a szabadideje tipusu (nekem kin)beszelgetesbe.


Kb elsö randim x év utan. Ha nem is jönnenk be egymasnak legalabb gyakorlok, ugy vagyok vele.

Hogy minimum ne én csesszem már el az egeszet.


Tanàcsok esetleg mit tehetek hogy JO randi legyen?



2020. szept. 29. 06:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, ez tényleg hihetetlen.
2020. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a fő kérdés, miért nem akart senki éveken át megdugni.
2020. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Hű, oké, most már biztos vagyok benne. Ahhoz, hogy egy randi ne legyen kiábrándító, az kell, hogy te ne legyél a résztvevők között.
2020. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Elhívjalak én egy randira? :D Nem lesz benne lehozó, de lesz flow, akármit is jelentsen ez a divatmajmok által megint átvett szó az angolból... :D
2020. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondta, hogy nem 25, hanem 14 éves gyerek szintje az írás, elmondom, hogy még 10 évesé sincs. Amikor én voltam iskolás (most 40 vagyok), még a rossz tanulók is különbül írtak ennél.

Ha ilyen volt a kitűnő tanuló nyelvtanból, milyen lehetett a többi?

2020. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!