Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teszik a sokkal fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszik a sokkal fiatalabb szaktársam, szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

Én 22 éves lány vagyok, már túl vagyok egy alapképzésen, most egy másik területen kezdtem az elsőévet. A szaktársaim többsége most végzett gimivel, mintahogy az a srác is, aki tetszik. 3-4 év lehet köztünk, és mivel sosem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom, a fiúkat mennyire érdekli ez.


Én személy szerint soha nem gondoltam volna, hogy egyszer majd fiatalabb srác fog tetszeni, meg mindig az volt az elvem, hogy velem egykorúakkal illetve pár évvel idősebbekkel ismerkedek, de eléggé megkedveltem a szaktársamat, csak ez a korkülönbség lomboz le, amikor eszembe jut.


Egyébként pár évet azt hiszem, letagadhatok, legalábbis előfordul, hogy az emberek kiskorúnak néznek.


Ti hogy vélekedtek a korkülönbségről a lány javára?



2020. szept. 29. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Szigorúan véve, ha az arcára ülsz, nagyon nem lősz mellé :D Én ezt tenném.
2020. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Nyugi, nekem mostanában a 8-10 évvel fiatalabb pasik jönnek be. Szóval.... Engedd el 😃

Ennyi korkülönbség még nem gáz szerintem, ez a 3-4 év. 🙃

2020. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok és egy 18 éves srácért voltam oda. :D De lebeszéltek róla, sajnos. De én meg azt mondom neked,hogy ismerkedj vele,érezd jól magad. :)
2020. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom 22 éves és 26 éves barátnője van. Szóval létező dologról beszélünk.
2020. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!