Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régi kapcsolat felmelegítése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kapcsolat felmelegítése?

Figyelt kérdés

exemmel 5 évig voltunk együtt. majd 1.5 évet külön.

mai napig szeret állítólag de amikor találkozunk akkor az a baja, hogy furcsán érzi magát velem / mellettem.

de szeret és ezért bizonytalan.



2020. szept. 29. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint, bizonytalan azzal kapcsolatban, hogy együtt kéne lennünk, mert furcsán érzi magát mellettem
2020. szept. 29. 20:53
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Furcsán...? A mélytengeri halak furcsák. 😀

Szóval egy szivárványos guppi - mélytengeri horgászhal skálán mégis mennyire “furcsán”? 😀

2020. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ja furcsán...furcsán mert addig jó lennél míg nincs más.


És te leszel olyan naiv, hogy össze is fogsz jönni vele.

2020. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülye nem lehetsz! Rutinból meg tud(na) dugni, de valójában nem akar tőled semmit; ez nem szerelem, de még szeretet sem.
2020. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg akartam értelmesen válaszolni, de 2#-esé annyira frappánsan telibe talált hogy támogatni tudom. :D
2020. szept. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!