Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 év után felmelegített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után felmelegített kapcsolat, de a másik fél volt más pasikkal is?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 éve szakítottunk, közben tartottuk a kapcsolatot, nagyrészt facebookon. Ugyan nem napi szinten, de nagyjából mindig tudtuk, hogy mi van a másikkal. Én külföldön dolgoztam, most úgy alakult a dolog,hogy végleg hazaköltözök, a volt barátnőmmel is felvettük a kapcsolatot, és úgy tűnik,hogy adunk még egy esélyt magunknak. Persze nem ugrunk bele semmibe egyből, szépen lassan,fokozatosan haladunk,sok megbeszélni-és tennivalónk van ahhoz,hogy ne jöjjenek elő a régi problémák. Ő elmondta,hogy amíg külföldön voltam, lefeküdt 2 emberrel (párkapcsolatban is volt velük hosszabb-rövidebb ideig),ez bevallom kicsit rosszul esik. Én nem voltam együtt senkivel,egyrészt mert nem volt olyan nő, akiben láttam volna a lehetőséget,hogy beleszeressek,a szexkapcsolat pedig nem az én világom.másrészt pedig a munkára koncentráltam és őszintén,valahol mindig is arra vágytam,hogy vele lehessek újra.

Tudom,hogy nem voltunk együtt,szakítottunk, tehát nem tehetem ezt szóvá neki,mégis zavar. Ti hogy éreznétek ebben az esetben? Összejönnétek ezek után vele? Egyébként nagyon megbízható lány,soha nem csaltuk meg egymást,a bizalommal nem hiszem,hogy gondok lennének. Viszont úgy érzem nekem kelleni fog egy kis idő, amíg ezen túl tudok lépni,hogy lefeküdt két másik férfival.



2017. aug. 27. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Nekem nem kéne. A káposztát sem eszem meg melegítve, ebben ráadásul két idegen kolbász is járt.

Fura, hogy hazajöttél külföldről és a nyakadba borul egyből. Nyilván pénzt lát benned.

2017. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom, 3 ev alatt 2 ferfi... uristen. Hivjuk az inkviziciot! Egessuk meg ezt a leder ku-rvat azonnal!


Kimeld meg onmagadtol szerencsetlent.

2017. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Elég nehéz lesz olyan nőt szerezned, aki az elmúlt 3 évben egy férfival sem feküdt le, úgyhogy szerintem feleslegesen agyalsz ezen, úgyis mindegy!
2017. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el nem jó ez így!

Nagyon nem.

Te egy jó srác vagy,érzelmes és nem kicsapongó .

A csajod a + 2-kapcsolatból rengeteget tapasztalt,tanult.Talán veled megint biztonságra vágyik.


Nem ugranék a helyedben'!


Új és más kell neked,nagy az ország vannak rendes lányok még.

2017. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy a pénzemre hajt. 7évet voltunk együtt,annyi idő alatt azért kiismeri az ember a másikat. Amikor összejöttünk,én csak egy egyetemista ksi csóró gyerek voltam. Udvarolt neki akkoriban más is,akinek biztos munkahelye,jó fizetése volt,mégis engemválasztott. Egyetem után nekem is lett jó állásom,fizetésem,mégsem kért soha semmit,eléldegélt a saját pénzéből. Ha épp nem volt állása,akkor segítettem,amiben tudtam,de azt sem kérte soha. Az albérletet is felesben fizettük,annak ellenére,hogy én kb 2x annyit kerestem otthon is,mint ő. Nem hiszem,hogy 3 év alatt ennyit változott volna,hogy a pénzre hajt,nem egy számító kis nőről beszélünk. Arról meg szó sincs,hogy a visszaköltözésem után egyből a nyakamba borult volna. Ez egy hosszabb folyamat volt,sokat összejártunk,beszélgettünk. Én vetettem fel azt is,hogy vannak még érzéseim az irányába,ekkor jött szóba a pasis téma is. Le is tagadhatta volna,de őszinte volt velem. Majd rendezem magamban a sorokat, és meglátjuk,mi lesz.
2017. aug. 27. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szakítottak, nem?

Mit vártál?

Hogy majd elvonul egy sötét zárdába és kitaszítja a férfiakat az életéből és soha nem néz rá egyre sem ezután hátralévő életében?


Azt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy miután szakítotok, elvonul remetének és inkább magányos lesz egész hátralévő életében?


Vagy tán arra számítottál, hogy akkora király voltál az életében, hogy meg sem próbálja majd utánad mással a kapcsolatot?


Tessék csak visszavenni az egódból, ha valóban kell neked az a lány, mert ez mind onnan jön.

Inkább tudatosítsd magadban, hogy bár 2 kapcsolata volt a 3(!!)év alatt, most mégis van LEHETŐSÉGETEK arra, hogy újra együtt tervezzetek, és hogy ő is nyitott rád.


Ez az egós solog meg semmi jóra nem vezet, ér nagyon nevetséges is, már meg ne haragudj.. Gondold végig- félretéve a sértettséged, mekkora hülyeség is az, amin most kiakadsz.


Részemről - és itt is mindenki azt szokta ilyenkor tanácsolni- hogy akkor lett volna csak hülye a lány, ha a szakításotok után 3 évig csücsül hogy rád várjon. Közben tán rendben lenne, hogy a fiatal évei mennek el, ugye? Elég birka is lett volna..


JA és ez az igazi önzőség, amit te csinálsz: te elvártad volna, hogy várjon rád ÉVEKIG, úgy, hogy szakítottatok. Holott semmi nem utalt arra, hogy ESETLEG ti később még megpróbáljátok.. Ez elég kiábrándító, és jobban zavarna, mint az , ha megtudnám, hogy a párom ilyen esetben 2 kapcsolattal próbálkozott. Én inkább "örülnék", hogy nem sikerült, mert így újra van esélyem, hogy együtt megpróbáljuk. Szóval ideje félre tenni a pici egódat, ha annyira szereted azt a lányt, inkább örülj neki, hogy most ott van.

26N

2017. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elore sajnalom szegeny lanyt, hogy ha osszejottok mindig hibaztatni fogod azert, mert a 3 ev alatt nem sirdogalt, hanem probalta elni az eletet.


Ahogy leirtad nem is alkalmi egyuttletek voltak, hanem parkapcsolatban volt a sracokkal.


Borzalmasan gyerekes a felfogasod.

2017. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

No akkor épp itt az ideje ,hogy tisztábban lásd az ilyen és ehhez hasonló dolgokat,mert tapasztalatom szerint a nők ezt kítűnően meg tudják beszélni egymás között,hogy smint,és erre rengeteg lehetőségük is van,de Magyarországon csak egyetlen normális pl weboldal van amit ismerek,és nem PUA meg Redpill meg love mágusok stb szarságok,hanem fölnyitja a szemed ha olvasgatod:

www.ferfihang.hu

2017. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!