Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki újra kezdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki újra kezdte az exével és jobb lett a kapcsolatuk mint szakítás előtt? Felmelegítve tényleg csak a töltött káposzta jó?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi szakítottunk 9 hónap után, mert rengeteg volt a vita, féltékenykedés, hangos szó.

Akkor kb. 3-4 hétig nem voltunk együtt, de tartottuk a kapcsolatot közben, legfőként sms-ben.

Aztán átbeszéltük a dolgokat, változtattunk a hibákon, és azóta is együtt vagyunk (9 éve).

2019. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok étel jó felmelegítve, ismerek olyanokat, akiknek bejött második próbálkozásra.
2019. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttünk először, az kb. 3 hónapig tartott. En akkor nem akartam komoly kapcsolatot, mert meg nem voltam teljesen tul az elozon, ugy ertem, hogy nagyon megbantott, es nem tudtam meg 100%ot beletenni a kapcsolatba. Ő ezt erezte rajtam, sokat veszekedtunk, hogy alig kerestem, meg nem volt tul meghitt a kapcsolatunk, nem igazan vontam bele az eletembe. Szakitas utan ket hetig nem beszeltunk, aztan o elkezdett keresni. Kb 2-3 honapig csak online tartottuk a kapcsolatot, kozben o tobbszor elhivott talalkozni, de sose mondtam igent, mert azt gondoltam, hogy biztos csak szexelni akar, mert megbeszeltuk, hogy mint ferfi es no nem jovunk ki egymassal.

Aztan egyre tobbet dumaltunk, mar minden este orakat, es elhivott megint talalkozni, de nemet mondtam. O akkor azt mondta, hogy akkor ne beszeljunk tobbet, mert o nem bir csak a baratom lenni es nagyon hianyzom neki. Ezutan, mivel rajottem, hogy nem akarom elvesziteni, en hivtam el, es ujra osszejottunk. Változtattunk mindketten, es teljesen mas minosegu lett igy a kapcsolatunk. Tehat a szakitas oka megszunt, szerintem igy lehet a kaposzta jo ujramelegitve.

2019. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan is, meg olyan is, ami nem volt jó. Nem vagyunk egyformák, a kapcsolatok sem azok.
2019. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi is ilyen pár vagyunk.

Előjáróban annyit, hogy számunkra egy fontos elem a bdsm az életünkben.


Először 23 éves koromban randiztunk 3 hónapig, szakított velem mert sok volt neki az egyetem meg mindin. Aztán rá másfél évre újra egymásra találtunk, én akkor külföldön éltem és unatkoztam így haveri alapon rá írtam. Ez idő alatt bdsm szexkapcsolatban voltunk amikor haza látogattam, plusz neten és képek meg videók formájában húztuk egymást.


Aztán amikor végleg haza jöttem egy nyár eréig próbálkoztunk, de nyár végén dobott, mert akkor kezdett a munkahelyén, plusz levelezőre járt és nem kellett neki még egy barátnő is a fejére.


Aztán nem bírta nélkülem, újra bdsm szexkapcsolatba kerültünk. Hozzá teszem én ezekbe azért mentem bele mert az első randink óta szerelmes voltam belé, és már inkább ezzel is kiegyeztem, csak hogy vele lehessek.


Végül egy bdsm előadás alatt benyőgtem neki, hogy én tulajdonképpen egy bdsm jellegű kapcsolatban vagyok egy dommal. Pont. Ha neki jó ez a felállás akkor jó, ha nem akkor is.


Elfehéredett, mondta neki jó...ezután a vallomásom után néhány hét múlva megjelent nálam rózsával, verssel és szerelmet vallott. Ez 4 éve történt és azóta már össze is költöztünk és éljük az életünket boldogan, szerelemben.

2019. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!