Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednél olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan pasival aki esténként 6-7 dl vodkát bever mert anélküle csak ül üres tekintettel mélydepresszióban?

Figyelt kérdés
F/29
2020. szept. 29. 21:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ismerkedésig eljutottunk, mert akkor még nem tudtam, milyen keményen tolja a piát. Kb. 2 hónapig viseltem el, nagyon kiábrándító volt részegen. Aztán ment a srác a levesbe.
2020. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Balázska elég keveset tudsz az alkoholistákról, alkoholbetegségekről hiába trollkodsz itt. Neked teljesen más mentális problémáid vannak, akár beismered, akár nem.
2020. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Ki ez amúgy?
2020. szept. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Komolyan, ezt miért nem bannolják, miközben meg más, normális kérdezőket igen? Kinek a rokona ez?
2020. szept. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Már minek ismerkednék?

Holnapra úgyis elfelejt.

2020. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem. A mélydepresszió sem vonzó, de az még nem teljesen kizáró ok nálam, mert voltam már depressziós, tudom, milyen, megpróbálnék neki segíteni. Na de az alkoholizmus az alapból lapát.
2020. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!