Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi akar tőlem valamit, akkor kezdeményezni fog?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy anélkül, hogy én bármilyen jelet küldenék neki az "alap" dolgokon kívül. Tehát nem vagyok vele mogorva vagy ilyesmi, de én nem kezdeményezek irányába.
2020. szept. 30. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Általában igen, de vannak szerencsétlenek is.
2020. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez személyiségtől függ, de cáfoljatok rá fiúk, ha nem így van.
2020. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos. Aki mindenkire nyomul, vagy aki nagyon kétségbeesett, az talán kezdeményezni fog. Viszont a legtöbben szerintem megvárják, hogy egyértelmű(nek tűnő) jeleket kapjanak. Az, hogy nem vagy valakivel bunkó, alapvető dolog, és mivel senki sem gondolatolvasó, ebből nem fog lejönni a másik embernek, hogy te ismerkednél vele. Legyél egyértelműbb, de akár te is kezdeményezhetsz, a 21. században élünk.
2020. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3.: És szerinted mik lennének azok az egyértelműnek tűnő jelek? Anélkül, hogy mondjuk nyomulás lenne. Párszor már belesültem ebbe a kezdeményező nő szerepbe. Nehezen találom a határt a flörtölés/nyomulás között.. ezért gondoltam, hogy elengedem inkább ezt a dolgot.
2020. szept. 30. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha túl félénk, intro, akkor inkább kihagyja a lehetőséget, ezért jó, ha néha a nő is aktivizálja magát, ha az a hapsi neki is szimpatikus.
2020. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
#4: Mindenkinek ugyanolyan nehéz, neked is ugyanúgy figyelned kell, hogy ki nyitott az ismerkedésre. Szerintem a nyomulás az, ha kihívóan viselkedsz, ha nem hagysz teret a másiknak, ráakaszkodsz, vagy ha túl erőltetetten csinálod. Ami a női kezdeményezésbe belefér - szerintem -, az az, hogy hosszan az illető szemébe nézel, és közben mosolyogsz (akár többször is), többet vagy a közelében, és vele érezhetően másképpen viselkedsz, mint más férfiakkal. Mondjuk egy olyan emberrel ezeket nyilván könnyebb megcsinálni, aki nem teljesen ismeretlen a számodra, vele azt is eljátszhatod, hogy csipkelődve viccelődsz vele, megdicséred őt valamiért, közben finoman meg is érintheted őt, mialatt pl. elmész mellette, őszintén érdeklődsz a dolgai felől, esetleg még célzásképpen meg is említheted, hogy X. Y.-tól hallottál egy jó programról, ami biztosan érdekes lehet, és ez egy leüthető labda a férfi részére.
2020. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ramos ökle ***** válasza:
62%

Most akkor tudod, hogyan kell jeleket küldeni, csak nem akarsz?

Ennek mi értelme? Ha tudod, hogy mit kellene tenned, hogy rájöjjön, hogy érdekled, akkor miért nem teszed? Ha meg nem tudod, mi a különbség a jelek és a nyomulós flörtölés között....hány éves is vagy?

2020. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha például egyszer ráírnál, hogy telt a napja, nem dőlne össze a világ. Ez egy apró dolog, de jó kis beszélgetés kerekedhet belőle. Aztán a többit az idő megoldja, illetve láthatod, hogy reagál a közeledésedre.
2020. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!