Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori ha a nő kezdeményez?

Figyelt kérdés
A kezdeményezés alatt nem azt értem, hogy rámosolyog a pasira hanem azt, hogy leszólítja. Kinek mi a tapasztalata ez ügyben? Szerintetek maradt a régi módi csak a pasi szólítson le hozzáállás vagy ez megváltozott?

2020. jún. 24. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Kevés az a nő, aki felszedi a pasit.

Én is, nőként, elvárom, hogy a pasi tegye meg a fizikális első lépést. Mivel, aki ezt nem teszi meg, az a szememben nem férfi.

2020. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Ritka, mint a fehér holló.
2020. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ritka. De szerintem egyre gyakoribb lesz ha az évszázados átlagot nézzük.
2020. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de rend szerint a férfiak nem veszik észre. Velem is volt már olyan hogy a csaj odajött beszélgetni, de fogalmam se volt róla hogy akarhat tőlem valamit...😁
2020. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen esetben számít kifejezetten kezdeményezésnek az, ha megszólít valaki. Mert pl. szakmai továbbképzésen szünetben odajött hozzám egy csaj, hogy én hová valósi vagyok. Szóval elvétve biztosan akad kezdeményező nő, csak akik kezdeményeznek, azok sokszor azt hiszik, hogy illegetniük kell magukat, meg szó szerint rá kell mászniuk a férfiakra, utána pedig csodálkoznak, hogy elítélően nyilatkoznak róluk.
2020. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl el szoktam hívni randizni férfiakat, ha valaki megtetszik/szimpatikus lesz és nincsen éppen párom. Szerintem semmi ciki nincsen benne, sosem voltam annak a híve, hogy a pasi teperjen csak és jöjjön az ablakom alá énekelni rózsával a szájában. Ha akarok valamit, nem várok rá, hanem cselekszem és egyenesen megmondom mit akarok. Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig mások kezdeményezésére várjak.
2020. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem az utolsó szimpatikus. Szerintem is jobb lenne ha elfogadott lenne ugyanúgy a kezdeményezés mindkét félnél. (pasi vagyok)
2020. jún. 24. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Minimális.
2020. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nalam gyakori mivel en nem vagyok egy ramenos pasi.
2020. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan... Láttam már, és kezdeményeznek ha jól néz ki a pasi
2020. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!