Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esélye, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy van valakije? Furcsa nem?

Figyelt kérdés
Egyedülálló elmondása és kiírt státusza alapján, de badoon 2-4 naponta jelentkezik be és akkor küld üzenetet, úgy, hogy telefonon használja az alkalmazást...Amúgy nem online. Nekem elgondolkodtató. Én egyedülálló vagyok és általában este azért fut a háttérben az alkalmazás, mert otthon vagyok és nem vagyok belőle kilépve.

2020. okt. 1. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg talán
2020. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg köztetek nem komolyodik a helyzet, addig tartalék pályát is használ. Nem mondom, hogy emiatt csapd ki a balhét, de légy azért résen!
2020. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Másokkal is ismerkedik. Nem te vagy az egyetlen. Osztozkodsz rajta másokkal. Aztán amint lesz nálad jobb, akkor lelép
2020. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Mi abban az elgondolkodtató hogy valaki nem a Badoo-n, Tinderen vagy facen éli az életét? Speciel én inkább attól menekülnék aki egész nap a társkeresőn lóg. Belép megír pár üzit, utána kilép. Anno én is így használtam. Az is lehet nincs is otthon gépe, a munkahelyiről meg nem akar vagy tud belépni, ezért használja telóról pár naponta.

Felesleges túlkombinálnod, válts vele pár üzit és találkozzatok. Pár találkozás után úgyis kiderül független-e, pl. abból hogy kezeli a telefont, tudsz-e vele beszélni hétvégén v. az esti órákban stb. Ha nem szimpi akkor meg ne találkozz vele, nem kényszer, ahogy neked jólesik.

2020. okt. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!