Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdjek egy olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek egy olyan nővel, akinek még van valakije?

Figyelt kérdés

Tinderen ismerkedtünk meg pár hónapja.

Ő 3 éve egy párkapcsolatban van, ahol nem érzi jól magát. Se gyerek, se eljegyzés, se ház, tehát semmi nem köti hozzá stb.

Párszor már találkoztunk, megvan az összhang, jól érezzük magunkat. Szex még nem volt. Kapcsolatot nem akarnék vele, mert kicsit instabilnak érzem a csajt.


Mennyire kifogásolható, ha ameddig tart a varázs összejárunk? Technikailag én nem csalok meg senkit, nekem nincs senkim. Ő meg felnőtt nő, tud önállóan döntést hozni, szóval szerintem az én részemről okés a dolog.


25n, 29f


2020. máj. 19. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Részedről ez nem kifogásolható erkölcsileg, te egyedülálló vagy.
2020. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen felnőtt nő, jót nevettem. Jól mutatja a helyes ítélőképességét, hogy olyan kapcsolatban van, amiben nem érzi jól magát és olyan pasi felé nyit, aki csak szexet akar tőle.
2020. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2020. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!