Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Majd megbeszéljük. Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd megbeszéljük. Csak szerintem jelenti azt hogy nem látom többet?

Figyelt kérdés
Ma randim volt egy csajjal.4 órán át elvoltunk.Csak igazából nem nyomultam.Nem tudom nekem valahogy nemigazán megy az hogy első randin kéz megfogás meg smárolás.Én ahhoz túl gátlásos vagyok.Na de mindegy a csaj végig mosolygott meg nevetett.Ám mikor elbúcsúztunk(csak puszi) kérdem látlak még erre ő: ööööö(5s gondolkodás) majd megbeszéljük.
2010. aug. 7. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet h zavarban volt és azért mondta ezt :) Én is képes vagyok ilyen baromságokat benyögni...
2010. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Több véleményre lenne szükségem....

Tényleg a legreálisabb lehetőséget írjátok.

2010. aug. 7. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar tőled többet. Ha nekem nagyon bejön egy srác és megkérdezi, hogy találkozunk, kapásból rávágom, h persze mikor, vagy kicsit szórakozok vele h talán talán...de ilyen szöveget nem mondanék annak akivel kapcsolatot szeretnék...17/L
2010. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz de akkor minek volt velem 4órán át???
2010. aug. 7. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy egy srác csak bejön, de kicsit jobban megismerem és akkor már nem...vagy csak egy próba volt. Nem akarok mindenképpen negatívat írni, de ne számíts sokra és akkor nagy csalódás nem érhet :)

Azért a helyedben felhívnám egy újabb találkozóért és akkor egyértelmű lesz.

Utolsó voltam

2010. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2 esetbe szoktam ezt mondani.


1. ha nem jön be a srác, vagy megismertem és nem akarok tőle többet


2. vagy ha nagyon sűrű a programom a héten, és fogalmam sincs, hogy mikor érek rá

2010. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bárcsak velem is előfordulna ilyesmi... életemben nem beszélgettem még lánnyal élőben, főleg nem úgy hogy kettesben...
2010. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!