Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érhetem el hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetem el hogy szerelmes legyen belém az a csaj aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
H alapból szimpatikus vagy Neki,tetszel Neki,és vonzódik Hozzád,akkor kedvességgel,bókokkal,sok-sok flörttel,és sok beszélgetéssel szerintem leveheted a lábáról.Viszont ha mindez nincs meg,akkor hiába is töröd magad.Szóval először tudnod kéne,ez kölcsönös-e.
2010. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

az előttem írónak igaza van

én is megismerkedtem egy buli alkalmával egy sráccal, de nem volt az esetem, jó fej volt, de ő sokkal jobb fejnek tartotta magát és nyomult, mint az állat, úgyhogy azt is megbánta h megismert. :D Ne erőszakoskodj vele, mert ha nem jössz be neki, akkor végleg elvágod magad nála, viszont még esetleg később lehet belőle valami...

2010. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj minél több időt tölteni vele,kettesben is vagy akár társaságban is. De ne erőltesd,csak kérdezd meg hogy nem -e lenne kedve vásárolni vagy kutyát sétáltatni veled. Vagy esetleg áthívni filmet nézni vagy moziba, kiállításra, buliba meg ilyenek.

Aztán majd kiderül mennyire illetek össze,és hogy hogy érzitek magatokat egymással.

Ja,meg legyél érdeklődő vele szemben meg figyelmes,beszélgessetek sokat. Találj ki minél érdekesebb programokat. Mondjuk én szívesen mennék vmi szolidabb buliba, vadasparkba vagy vidámparkba például.

23L

2010. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

22:29

kutyánk nincs, de van egy vérszomjas nyulam. (a nyúl közelébe menni is életveszélyes)

2010. aug. 7. 22:34
 5/11 anonim ***** válasza:

hát de írtam még pár program-ötletet a kutya sétáltatáson kívül...

szóval sztem gyűjts minél több közös élményt és izgalmat,de ha abszolút nem jössz be neki,akkor semmi sem fog segíteni... :(

2010. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de a csajt már fél éve nem láttam

:(

2010. aug. 7. 22:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaaa, akkor más...

Amúgy legalább haverok voltatok? Tartjátok még a kapcsolatot?

Mert,ha nem,én hagynám a pi**ába,és keresnék vkit aki közelebb van,rövid az élet...

Sajnos fiatalabb koromban én is jártam így,és nagyon bánom,hogy ilyenekkel pocsékoltam az időm.

Szerintem nem éri meg ábrándokat kergetni,de a te dolgod ezt eldönteni.

2010. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

haverok voltunk, de már nem tartjuk a kapcsolatot :(


azt a csajt nem tudom elfelejteni (nem is tudom)

2010. aug. 8. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Értem én,de tovább kell lépni,nincs mese. Én is ugyanígy vagyok,csak én már 6 éve nem tudom elfelejteni (teljesen) a srácot.

Emellett tudtam szeretni mást,nem gátolt benne,de 6 éve minden nap eszembe jut és gondolok rá.

Az első 1-2 év elég szörnyű volt,de már rég nem várok rá...

Sztem te se tedd,rövid az élet tényleg

2010. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

22:54

Nem tudom elfelejteni a csajt, még mindig várom hogy összefussunk.

Minden nap Ő jár az eszemben. Nagyon nehéz hogy nem láttam már egy csomó ideje és még mindig szerelmes vagyok belé. Ezt már nem nagyon bírom!

2010. aug. 9. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!