Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudok egy csajt rá venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok egy csajt rá venni hogy szerelmes legyen belém vagy hogy eljöjjön velem valahova? Ez a csaj nagyon makacs:D de nagyon tetszik:D kéne segítség lányok pls ja és a csaj és én is 14 évesek vagyunk!

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Eddig milyen kapcsolat van közöttetek?
2011. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. senkit nem tudsz kényszeríteni,hogy szerelmes legyen beléd

2. arra se,hogy eljöjjön veled.

3.manipulálni,és befolyásolni lehet,de vasra verve láncon elhurcolni magaddal nem..


Nem lehet,hogy igazából nem érdekled? És nem makacs,csak te nevezed annak a visszautasítást.

2011. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Hogy tudok egy csajt rá venni hogy szerelmes legyen belém" - eleve rosszul kezdődik. Hívd el valahova, hátha jön és akkor esetleg kialakulhat valami. De rávenni semmire se tudod.
2011. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok de igazábol csak hogy pl mivel tudnám lenyűgözni meg iylenek?? eljönni meg csak ritkán jönde nem tom:D xD
2011. márc. 8. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:

lenyűgözni? adod önmagad,és nem adod a nagy menőt

vigyél neki virágot,és legyél vicces :D

2011. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is iyleneket akarok meg mondok neki szépeket de akkkor sem és am virággal az a baj hogy ritkán vagyunk kettesben és az osztálytársak elött meg nem lehet, mert ök kiröhögnek meg ilyenek és a csajnak is ciki az sztem :S
2011. márc. 10. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez azért elég elkeserítő,hogyha viccesen letépsz egy virágot mondjuk haza fele..akármilyet :D és oda adod..és ez már ciki..:D ha csempészel az oda adásba humort, akkor szerintem semmi gond nem lenne vele...de ha ez ciki,akkor mi a nem ciki? ijesztő :D

de értem én a 10-n éveseknél sajnos ez van...virág,meg a csoki,meg minden ilyen kedvesség :D

akkor hívd el..fagyizni? :D

a lényeg szerintem keresd a társaságát,de azért tényleg vedd észre,ha nem akar tőled semmit

2011. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok
2011. márc. 11. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!