Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek az Internetes ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek az Internetes ismerkedés miatt lett ekkora egója?

Figyelt kérdés

Interneten ugye folyamatosan udvarolnak minden nőnek, aki lélegzik.

Ez azt eredményezte hogy a legtöbb nő egy hatalmas egojú királány lett.


A huszonéves lányokhoz kb. már hozzászólni se lehet, de a 40 éves vénlányoknak is elég nagy arcuk van, mert nekik is nyomjnák az Intereten..


2020. okt. 9. 10:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Miből gondolod, hogy nem lehet hozzájuk szólni?
2020. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Ezt most azért írtad ki, mert nem válaszoltam?
2020. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
42%

Biztos szerepet játszik az egészben. Amikor még általános suliba meg gimibe jártam, akkor szinte mindenki talált valakit. A ronda srácok összejöttek a ronda lányokkal, az átlagosak az átlagosakkal és így tovább. Maximum, a másik suliból.

Jelenleg meg azt látom, hogy egy csomó szűz srác termelődik ki, a lányok pedig tinderen behúznak valakit "nagy szerelemkén", aki csak pár menetre használja őket.

A netes társkereső hétköznapivá válása előtt nem láttam olyat, hogy 100 kilós, igénytelen nők túl nagy elvárásokkal rendelkeztek volna. Most meg igen.


(És jön majd az érintettek szokásos lepontozása, ami tökéletesen igazolja a jelenséget.)

2020. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
A férfiaknak az internet miatt lett ekkora egojuk? Egyszerre 100 nőre is tudnak nyomulni.
2020. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%

#4: Annyira nagy lett az egójuk, hogy naponta írogatnak ki ide olyan kérdéseket, hogy nem mernek csajokat leszólítani. Ja, öhm... Nem is lett nagyobb az egójuk.

(Nőjünk már ki ebből a derékból másra mutogatásból.)

2020. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
3: igen,drámai ami most megy, rengeteg srácnak egyáltalán nem jut nő. mi lesz ennek a vége? lövöldözések lesznek mint az usában?
2020. okt. 9. 10:56
 7/34 anonim ***** válasza:
88%

A nő nem "jut", fogd már fel. Semmiféle alanyi jogod nincs hozzá.


A párkapcsolat két fél közös megegyezése, ha nem tetszel valakinek, akkor így jártál. Nem lehet erőltetni a dolgot.


Üdv: Egy huszonéves lány, akit sosem érdekelt a pasizás, és örültem, ha nem szóltak hozzám "úgy".

A párom első látásra belém szeretett, de nem nyomult. Én a sima barátságra nyitott voltam, és ez lassan szerelemmé mélyült.

2020. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
6 Mármint magukat fogják fejbelőni? Másnak mi köze az ő nyomorukhoz?
2020. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
6# Vagy összeszedik magukat és értelmes férfivé cseperednek aki képes nőt szerezni magának.🤷‍♂️
2020. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%
az egómnak semmi köze nincs az internethez. úgy lett "egóm", hogy elértem dolgokat az életben
2020. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!