Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A negyvenes nőknek egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A negyvenes nőknek egy kapcsolat újra kezdéséhez milyen lehetőségük van az ismerkedéshez az interneten kívül?

Figyelt kérdés
Már hatodik éve elváltam és voltak rövidebb nem tartós kapcsolataim ,de most már nagyon úgy érzem,hogy nem erre van szükségem,hanem inkább egy komoly társra van szükségem!Úgy érzem ez ebben a korban nagyon nehéz!Szerintem nem fog velem szembe jönni majd aki nekem kell!
2010. aug. 28. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az Intersparban találkoztam a mostani barátnőmmel, aki szintén negyvenes elvált anyuka. Ha valakinek megtetszel az úgy is kezdeményezni fog, akármilyen béna módszerrel, akár eléd dob egy tömbsajtot és azt mondja hogy bocsi, de legalább szóba fog tudni állni veled.

Ha korodbeli nagypapákat akarsz, arra a legjobb mód tényleg az internet. De mindenképp járj el sokat otthonról, mert nem a plafont áttörve fog eljönni hozzád valaki, aki esetleg tetszik neked.


27/F

2010. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!