Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek az Internetes ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek az Internetes ismerkedés miatt lett ekkora egója?

Figyelt kérdés

Interneten ugye folyamatosan udvarolnak minden nőnek, aki lélegzik.

Ez azt eredményezte hogy a legtöbb nő egy hatalmas egojú királány lett.


A huszonéves lányokhoz kb. már hozzászólni se lehet, de a 40 éves vénlányoknak is elég nagy arcuk van, mert nekik is nyomjnák az Intereten..


2020. okt. 9. 10:50
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Igenis jár a nő! Életerős férfi vagyok, igenis jár nekem a nő!


Ha pedig nem jut, az rendszerhiba!


Lázadjunk!!!

2020. okt. 9. 11:10
 12/34 anonim ***** válasza:
17%
3-assal teljesen egyet értek. Ugyanazt tapasztaltam és ugyanúgy, ahogy leírta, gimiben is, főiskolán is (90-es évek).
2020. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként örülök, hogy valaki jól megfogalmazta 7-es.


A nő nem jár neked, vagy tudsz csajozni, és mellette van valami értéked amit fel tudsz mutatni, vagy nincs és így jártál. Az evolúció már csak ilyen. Írj ki kérdést kérlek abban a témában is, hogy miért nem gazdag az összes ember. 👍

2020. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

"Lázadjunk!!!"


Azért vigyázz, nehogy megint bepisilj részegen.

2020. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

#11


Ha szingli lennék, sőt, ha te lennél az utolsó férfi a bolygón, akkor is elkerülnélek.


Ehhez képest inkább az örök magány :)

2020. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
ne trollkodj 14-15!
2020. okt. 9. 11:26
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

#7 és #15 vagyok, #14 egy másik felhasználó, nem én vagyok :)


És őszintén mondom, hogy a #15-ös kommentemet teljesen komolyan gondolom. Egy ilyen primitív állattal sosem jönnék össze.

2020. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
miért is vagyok primitív kisasszony?
2020. okt. 9. 11:30
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
A pia ellen mikor làzadsz fel?
2020. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

#15 vagyok, kifejtem neked.


Oké. Te egy fér... - izé, nem akarok megsérteni senkit - szóval te egy hímnemű egyed vagy.


Oké.


És akkor mi van? Van egy himbilimbi a lábad között.


De a kérdéseid és kommentjeid alapján hiányzik belőled az érzelmi és értelmi intelligencia, kedvesség, jó szándék és minden más, ami nekem egy TÁRSBAN (nem érdekelnek a kúrópajtik) feltétlenül szükségem van.


A "szerénység" szót is kiemelném: semmiképp sem papucs, nyilván, de nem is a mellét döngető gorilla, mint te.


Nekem vagy van egy megfelelő társam, vagy nincs. De a "ha ló sincs, szamár is jó" ebben a helyzetben elfogadhatatlan dolog, mert az értelmetlen és felesleges időpazarlás.

2020. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!