Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hölgyek, a körülöttete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, a körülöttetek lévő férfiak hány százaléka olyan, akikkel kifejezetten szívesen elmennétek egy randira?

Figyelt kérdés
2020. okt. 10. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
5.
2020. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát...nehezet kérdeztél.

Tekintve, hogy én férfiak közt dolgozom,nagyrészük házas (vagy kapcsolatban él)

Egyébként a társaság kb 10 %-a az a kategória, akit egy viszonylag felületes ismeretség alapján oda tudnék sorolni,hogy ha függetlenek lennénk mindketten, akkor örülnék, ha randira hívna.

Azért nem több, mert túl sok olyan dolgot látok, hallok, amivel egy nő nem szívesen szembesül.

2020. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nulla
2020. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Kollégák / baráti körökből, tehát nem idegenek akiket megnezek az utcán, ugye?

Hát nem sok, 0.

2020. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
1-2 mindig akad, szazalekot nem fogok neked most szamolni, sok ferfi haverom / kollegam van, sokkal joban vagyok es normalisan is neznek ki, de a randihoz kell valami plusz, hogy ugy erezzem, az adott ferfi mas mint a tobbi, ez megvan altalaban 1-2 emberben, a tobbire szimplan haverkent tekintek maximum.
2020. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan kikre gondolsz? Mert akik férfiak körülöttem vannak, azok a munkatársaim. A 20 férfiból 2-vel mennék el randira. A többi idióta.
2020. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bárkire gondolok, aki nem teljesen idegen.

Munkatársak, baráti kör, barátok barátai, szomszédok, akár a boltban az eladó, ha mindig ugyanaz. Szóval még ha a nevét pont nem is tudjátok, de rendszeresen látjátok.

2020. okt. 10. 10:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek ment az up, aki válaszolt, nem én szavazgatok le.
2020. okt. 10. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hm, kicsit nehéz kérdés, mert a baráti körünkben sok férfi van, kamaszkorunk óta ismerem őket, nagyon nehéz őket potenciális randipartnerként nézni. De ha megpróbálok elvonatkoztatni, szerintem kb. majdnem a fele okés lenne. Tágabb környezetben is van, akivel simán találkoznék, ha szingli lennék, egészen normális emberek vannak a környezetemben :D

32N

2020. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon keves. Egyet tudok mondani a sokbol, de neki meg en nem kellek. Ez szokott lenni.
2020. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!