Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kis kutatást végzek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis kutatást végzek. Megosztanátok a saját tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Történeteket gyűjtök egy készülő projektemhez. Névtelenül fogom majd nyilván használni ezeket, viszont annak örülnék, ha beleírnátok a randipartneretek nevét (hátha több történetben szerepel a fiatalember, vagy a hölgyike). Badoos, tinderes és egyéb ismerkedős oldalon történető ismerkedésekre lennék kíváncsi, főként a negatív történetekre, kivel mi történt, hogyan vágták át stb. Részletesen kifejtve (elejétől a végéig)!


Ez manapság annyira gyakori, hogy megihletett és szeretnék ezzel komolyabban foglalkozni. Remélem lesznek vállalkozó szellemű emberek. Üzenetben várom őket.


Illetve, ha vannak pozitív tapasztalataitok is, azt is szívesen várom.


Itt a kérdés alatt pedig arra lennék kíváncsi, hogy egyszerre több emberrel is ismerkedtek-e? Ha jön egy jobb, de a kevésbé jobbal elvoltatok, akkor rögtön a külső miatt leváltódik az előző partner és akkor ez addig ismétlődik, amíg vannak mások?


Kort és nemet is írjatok majd az üzikben is és itt is.


Köszönöm!:)



2020. okt. 12. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
😅😅😅
2020. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
😔 Legutóbb én akkor találkoztam ilyen kutatással, mikor valakit átvágtak.
2020. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es:


Nyilván velem is történt hasonló. Ha nem történt volna, akkor lehet meg sem fordul a fejemben az ötlete annak, hogy valamibe belevágjak, ami ehhez köthető. Elkerülhetetlen, hogy legalább egyszer valakit ne vágjanak át, főleg ha mostanában ismerkedik az ember.

2020. okt. 12. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Plankton volt a felhasználó neve. Azt mondta eljön a randira, de nem jött el. Lehet útközben megette egy bálna.
2020. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as:


Legalább lett volna vicces, de nem. :(


Jólvan, látom ez itt lehetetlen.. azt hittem a gyk-n szeretnek az emberek sztorizni, de be kell látnom, hogy nem itt fogok történeteket kapni.

2020. okt. 12. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sztorizással van gond. Hanem a konkrét adatok kérésével.
2020. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os:


Tudod, hogy hány megegyező sztori van? Rengeteg. Meg miért ne merjen arról beszélni az ember, amiből nem lett konkrétan semmi, csak elpazarolt idő vagy csalódás?

Nem hiszem, hogy utána felkeresi az, aki amúgy is lekoptatta a másikat, ha hallana is a történetről. :D Személyi jogokat sem sértenék.

2020. okt. 12. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell bemutatni hány egyező sztori létezik. Néha olyan érzésem van, mintha én írtam volna ki egy-egy kérdést 😅
2020. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!