Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők és lányok, ha oda jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok, ha oda jön hozzátok egy olyan pasi aki tetszik nektek? ( a többi lent)

Figyelt kérdés

...tehát,nekem nagyon tetszik egy nő,és úgy érzem,hogy én is neki!!!!!

30-40 év közötti!!!!...ti,mit szeretnétek egy férfitől hallani amikor oda megy hozzátok?...most,mondjam el neki,hogy oda meg vissza vagyok,vagy hívjam el valahová...

Nektek mi esne jól?...ha rögtön bevallja,hogy megőrül értetek,vagy ha lassú köröket fut egy pasi!!!!!


2011. okt. 31. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nee, szerintem legyél te az úr, azt szeretik nehogy tudasd vele az elején, hogy azt csinál veled amit akar :)
2011. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te mit csinálnál, ha odamenne hozzád egy lány, akit 1-2 alkalommal láttál valahol, és közölné, hogy halálosan szerelmes beléd, már 10 éve megvan a menyasszonyi ruhája, és már csak te kellesz neki, hogy tökéletes legyen az élete..? Szóval hívd el vacsorázni, és ne legyél rongyszőnyeg, mert akkor csak beléd törli a lábát.
2011. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csigázd fel :D

kétértelmű megjegyzések, bókok.ha pozitív a reakció akkor tovább is elmehetsz. szépen lassan fokozd a feszültséget :D én ezt szeretném

2011. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kezdetnek hívd meg egy italra vhova, mondjuk egy kávéra vagy teára...

Nem kell rögtön szerelmet vallani, az elrontja a játékot :D Csak kezd udvarolni :) Ha jól sikerült az első ital-elfogyasztás, utána kérdezd meg hogy lenne-e kedve még találkozni, ha igen, akkor legközelebb már vihetsz neki virágot:)

Nem kell erőltetni ezt az odáig-meg-vissza-vagyok dolgot, nehogy megijeszd, csak lazán élvezd az együtt töltött időt, aztán majd alakulnak a dolgok :)

Sok sikert :)

2011. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na te sem az én pasim vagy :(


Hívd el bátran és ne szólj semmit az érzéseidről :)

2011. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát,mindenkinek nagyon köszönöm...igazatok van,még egyszer köszönöm a jó tanácsokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 31. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszautasítanálak, ha meglátom, hogy így írsz. Szerintem ezen változtass.
2011. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!