Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednél kissé neonáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél kissé neonáci érzelmű pasival?

Figyelt kérdés

szeretem a 3. birodalmat, (a kivégzésekkel nem értek egyet), de a többi része nagyon szimpatikus.


F/29


2020. okt. 14. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez túl beteg.
2020. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de alkesszal sem.
2020. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Érzelmű." :D
2020. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan, hogy "kicsit neonáci". Ez olyan, mint a kicsit már nem szűz esete... Valaki vagy az vagy nem
2020. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem.Én a kommunistákat szeretem.

Esetleg nyilas még szóba jöhet.

2020. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemigazán.
2020. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. okt. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4.-nek.


De van. Haverom imádja a Harmadik birodalmi meg az SS dolgokat, de a holokausztot elítéli.

2020. okt. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, de akkor ő nem neonáci. Én meg a macskákat imádom, de attól még nem leszek macska. A neonáci az, aki az elvvel is egyetért.
2020. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát öregem a hozzad hasonlók miatt van káosz a fejekben,de nagyon.

Előszőr is a nacizmus egy ideológia volt.Nomost,ha te kedveled a 3ik birodalmi korszakot,mert látvanyosan fejlődtek,építeszeti szempontból is,gyártástechnológiailag,mert jók voltak a technikai,katonai eszközök,vagy mert Eric Hartman a vilag legeredményesebb vadászpilótája volt,ettől még nem lettél neonáci.Max egy törtenelmi korszak iránt erdeklődő,hobbista tőrténesz,gazdaságtörténesz,

vagy művtörténesz.

Nincsennek nácik!!!Meghaltak,vagy böriben vannak 90 felett!!

Neonacik sem nagyon Magyarországon,a szó szoros értelmében.Max radikálisok vannak.

A politikai lűzungokat nem kell komolyan venni,mert ott minden xarért náci,vagy komcsi lehet barki,ha a másik oldal mondja.

Ez a "Gyerekek a homokozóban szint."

2020. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!