Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viszonyultok egy lázadó személyiségű fickóhoz?

Figyelt kérdés

Szinte alig van olyan területe az életnek, ahol hajlandó lennék a csorda után menni. Például öltözködés, munka, látásmód, emberi értékek terén. Nem mondom, hogy nincsenek ebből problémák, a kritikusabb területeken azért próbálom bizonyos keretek közé szorítani magam (pl: a munkahely), de alapvetően egy szabadságra vágyó, korlátozást nehezen viselő ember vagyok.


Barátnőm sem volt még, mivel a párkapcsolatok is olyan területe az életnek, ahol a megszokott felállás számomra korlátozó, "újtalan", unalmas, de úgy érzem ott is hajlandó lennék változni egy megfelelő nőért.


Szerintetek melyik a jobb: beállni a birkák közé, vagy megmaradni egyedinek?



2020. okt. 14. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%

Ha gazdag vagy akkor nem érdekel minket sőt még jó is, ha csóró akkor viszont ne lázadozz.

21/L

2020. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Na ezt vezesd le nekem kérdlek, hogy hogy jön ide az anyagi helyzetem, mert idáig nem érek fel agyilag.
2020. okt. 14. 22:03
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
1es ennél egyértelműbb nemis lehetne, hogy te amúgy pali vagy:D
2020. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%

1-es vagyok. Nekünk nőknek az a lényeg hogy gazdag legyél és jóképű. Ha ez a kettő adott akkor minden más lényegtelen. Nem zavar az ha különcködsz, sőt a jólétből ez eleve adja is magát hogy simán megteheted, hiszen akkor már úgy is a magad ura vagy.

Ha viszont csóró vagy akkor eleve leszarunk, de ha mégis adunk esélyt akkor ne lázadozz, mert csóróként úgy is megszívod. Basz@gatni fognak a feletteseid, párkapcsolati problémáid lesznek belőle, és így tovább.

21/L

2020. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelne pár gyakorlati példa.

22L

2020. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Utalom azokat, akik magaert a lazadasert lazadnak. Az onallo gondolatokat szeretem. Onallo gondolat lehet olyan is, ami veletlenul egyezik a nyaj gondolataval. De a “csakazertsem” embereket utalom.
2020. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

De nagy jampi vagy! Azaz egyéniséged, hogy valami ellenében határozod meg magad? Rendkívül irritálóan fogalmazol mellesleg. :D

Amúgy megnyugodhatsz, ha jól nézel ki, nem érdekli a nők nagyrészét az agybajod.

2020. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Na az ilyen "márcsakazértse'!" embereket kell messziről elkerülni, elég szánalmas
2020. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
A 4-es válasza a helytálló, ez tényleg így van.
2020. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Gyakorlati példák: Öltözködés-egyszerű, ami nekem kényelmes, nem feltétlen a legújabb divat után megyek, de ha van olyan, ami megtetszik, akkor simán felveszek olyat is-kedvfüggő.


Simán van olyan, hogy egy pár hétig úgy nézek ki, mint egy eminens gyógyegér, aztán gondolok egyet, divatos hajra váltok és cuccokra, meg se ismernek. Ahogy éppen jól érzem magam.


Szexualitás terén is vannak az átlagtól eltérő vágyaim, amiket most nem részleteznék.

2020. okt. 14. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!