Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavarnak a lázadó csajok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy pl. Ha valami nem tetszik akkor addig lázadok ellene amíg el nem èrem a cèlom.. Meg utálom ha beskatulyáznak mert nő vagyok. Èn is meg tudom szerelni a kocsit vagy felfúrni egy polcot a falra, de akkor egy pasi is èrtsen a főzèshez meg a gyereknevelèshez. Nagyon utálom ha egy fèrfi a fejemhez vágja hogy főzzek mert ez a dolgom. Mègis mièrt lenne ez kötelessègem. Ha szèpen megkèr szívesen megcsinálom ès ha valaki èrt hozzám akkor kenyèrre lehet kenni. De ha valaki a kötelesègeimmel nyaggat állandóan akkor biztos hogy full az ellenkezőjèt fogom csinálni. Mit gondoltok az ilyen csajokról? Nagyon idegesítő vagyok, vagy azèrt rèszben igazam van?
2015. ápr. 24. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Eleg cuki.
2015. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:

"full az ellenkezőjèt fogom csinálni."

Ezt mintha rólam írtad volna.


Attól függ,hogy ezt mikre érted.


Amúgy én szeretek főzni,de barkácsolni is tudok.

2015. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem, igazad van valamilyen szinten, DE nagyon fontos, hogy a lázadozásodat hogy adod elő. Meg lehet ezt normálisan is beszélni, mert nyílván senki sem szereti, ha utasítgatják. Szóval hagyd abba a nyafogást és takarodj a konyhába!

17/L

2015. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem a szex ellen lázadozol, addig tökéletes vagy.
2015. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok fiú létemre. Utálom az emberek alaptalan elvárásait velem meg egymással szemben... a nemi szerepeket meg különösen imádom pofánszarni :)
2015. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is ilyen vagyok, és eddig senkit sem zavart.
2015. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A szex ellen soha nem fogok lázadni. Az jöhet bármikor. Ès pl azt èrtem lázadás alatt hogy volt olyan pasim aki megmondta hogy egy nő kötelessège főzni. Szal otthagyott h csináljak kaját amíg ő a haverjaival szórakozik . Megjegyzem kb. Kèt hete voltunk együtt. De aki ilyen bunkò az haljon èhen. Rendeltem magamnak pizzát ès az orra előtt ettem meg az egèszet.
2015. ápr. 24. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Két gyereket felneveltem, szóval jöhetsz hozzám polcot fúrni.
2015. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a lázadó mentalitás. Csak ne legyen probléma, hogy magam is ilyen vagyok. :) Tehát engem se skatulyázzanak be, mert férfi vagyok,és ne legyenek az én feladatom a szerelés meg a többi. Ha szerinted egy férfi is gondolkodhat így, akkor teljes mértékben igazad van.
2015. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 opened paradise ***** válasza:
Ez nem lázadás,ő volt gyökér.
2015. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!