Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hátránynak számítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hátránynak számítani egy kapcsolatban, ha a párotok "lázadó" lenne?

Figyelt kérdés

Tehát példák: Mindig elveszi, amit akar, még akkor is, ha nem lenne joga hozzá. Nem tartja be a normál emberi szabályokat és úgy él, ahogy akar, mindent megtesz azért, hogy neki és neked jobb legyen.


Természetesen ez a viselkedésmód veled szemben nem nyilvánulna meg, csak idegenekkel, stb.


2014. jan. 21. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna.
2014. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene az ilyen viselkedés!
2014. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bizonyos határokon belül jó, ha kiáll magáért/magunkért, de egy idő után szerintem eléggé zavaró.
2014. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

" mindent megtesz azért, hogy neki és neked jobb legyen. "


Csak az a nem mindegy mindezekért hány emberen keresztül gyalogol át.


Megvetem az ilyen embert mint akiről te irsz.

2014. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindig elveszi, amit akar, még akkor is, ha nem lenne joga hozzá.


Ez meg számomra, azonnali elfordulást eredményez.

2014. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5+Ahogy az a szöveg is, akitől egy ilyen mondatot meghallok, fordulok el azonnal:


szerelemben és háborúban minden eszköz megengedett.

2014. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Végszóra: Ez nem lázadás, ez egoizmus és taposás, ez mások eltiprása a saját érdekedben.


Irtózom az ilyen emberektől.

2014. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mindig elveszi, amit akar, még akkor is, ha nem lenne joga hozzá."

Ez egy közönséges tolvaj, börtönben a helye. Levágott karral. Vagyis kar nélkül, na.


"Nem tartja be a normál emberi szabályokat és úgy él, ahogy akar."

Ez visszataszító, az ilyen szarik az utca közepére, üvöltözik éjjel a lépcsőházban, vagy veszélyeztet másokat a közúton közlekedve. Szintén börtönben a helye.


Akiről te írsz, az nem lázadó, az egy antiszociális potenciális bűnöző. Nem hogy kapcsolatba nem kerülnék vele, de az eéső alkalommal, amikor "társadalomellenesen" viselkedik, úgy vágnám szájon, hogy a nevét is elfelejtené.

2014. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elég féreg ember az ilyen. Én mindig megfigyelem, hogy a kiszemelt, hogyan viselkedik a többi emberrel. Sokat elárul róla és a személyiségéről...
2014. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!