Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-es,50-es pasik!A 90-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es,50-es pasik!A 90-es években könnyebben lehetett ismerkedni? Könnyebb volt a helyzetetek mint a most tizen,huszon éveseknek? Normálisabbak voltak akkor a lányok mint most?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jól van, elismerem, a senkinek sem kellek azt jelenti, hogy senki normálisnak aki hozzám illik. Bámulatos, hogy ezt mindig magyarázni kell.
2020. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11: Hát ha nem tudsz szabatosan fogalmazni, sok más emberrel egyetemben...
2020. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként megint érdekes - bár egyáltalán nem meglepő - az oldalon uralkodó kettős mérce. A kedves első hölgy válaszoló elmondta a véleményét a férfiakról, rögtön 100%-ra felpontozták. Én elmondtam a véleményemet a nőkről, rögtön lepontoztak. Ehhez nem tudok mit hozzátenni, szerintem nem is kell, a tények önmagukért beszélnek.
2020. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nehezebb volt.

Nem volt internet, és mobilt sem engedhetett meg magának mindenki.

A lányok pedig nem voltak ennyire könnyen kaphatóak, mint manapság.

Akkor még hódítani kellett, ma már a fiúk azt sem tudják mi az. Volt olyan barátnőm, akinek fél évet udvaroltam, mire az első csók elcsattant.

2020. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a '90-es években bizonyos szempontból könnyebb volt ismerkedni, akkokr még "nem volt ilyen gyors a világ". Talán akkor még egymás megismerésére is jobban szántak időt az emberek, mint manapság, dől az információ, pár másodpercig nem lehet a másikkal beszélgetni (nagyon sokszor), mert okosteló megcsörren/jelez/pittyeg és a másik fél már gondolatban ott sincs, mert elvonja a figyelmét a telefon jelzése, gondolatok egész sorát indítva be.

Manapság rengeteg csatornán tudnánk kapcsolatot találni a másikkal, mégis ahogy egyre tágulnak a kommunikációs lehetőségek, az elidegenedés úgy növekszik...

Netes társkeresők: azt az illúziót keltik, hogy hatalmas a választék, nem érdemes egynél megállapodni, "mi van ha a másik jobb" stb.

2020. okt. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sajnos azt látni, hogy az internet elterjedésével egyre inkább az számít, hogy mi vagy, nem az, hogy ki. 2003-óta van internetem, és akkor még igencsak gyerekcipőben volt a digitális fényképezés. Akkoriban a chat. hu-n próbáltam ismerkedni, de a nők első kérdése már akkor is az volt, hogy mit csinálsz, hol dolgozol ? De legalább válaszolt.

Ez a két kérdésre a válasz mindent eldöntött. Társkeresőkön is, szinte kivétel nélkül két kritérium volt, min érettségi és 180 centis magasság.

Manapság meg csak eldurvult a helyzet ezeken a chates társkeresőkön, sok esetben már vissza sem írnak, vagy csak immel ámmal odavetett válaszok jönnek, és ez ezért eléggé elkeserítő mikor nem figyelnek az emberre aki töri magát, hogy megismerje a másikat. Ráadásul ezt büntetlenül tehetik, mert az internet biztonságában nem lesz következénye.

Sajnos azt látom, hogy ez a viselkedés már átjön a mindennapokba is. Munkahelyen ha az ember csak beszélget egy nővel, elhülyéskednek esetleg cahtelnek is, de a pasi nem akar többet. Amint ez kiderül, egyből jön a lekoptatás, és a chates társkeresőkön tapasztalható viselkedés.

45F

2020. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#12 Bocs hogy a szeretőt kereső nős pasit, meg a farokküldő Bandit, meg az igénytelen munkás Józsit nem sorolom a potenciális partnerjelöltek közé. Nekem ők társkeresési szempontból senkik.

Ha rám ír társkeresőn egy nálam 15 évvel fiatalabb egyetemista srác aki anyukával lakik, az is senki. Nem ő, mint ember, hanem társkeresési szempontból mondom. Ilyen szempontból a tőlem 400 kilóméterre lakó és költözni nem akaró pasi is senki. Senki olyan, akivel tervezni lehet.

Valaki az, aki korban hozzám illik, van munkája, nincs káros szenvedélye és lehet vele tervezni.

2020. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!