Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire komolyan vehető az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire komolyan vehető az a pasi, aki annyira kíván, hogy első randin megakar ....?

Figyelt kérdés

"Nem bírnék várni, mert túlságosan esetem vagy és vonzza a tested a nyelvem. Megakarlak kóstolni mindenhol."

Én igazából nem tartom normálisnak az első randin szexet és nem is tervezem. Meg nem tudom, hogy ilyen sráccal egyáltalán lehet-e hosszútávon tervezni, komolyan venni. Merthogy állítólag komoly kapcsolatot szeretne, mert hosszútávon egy lánnyal a legjobb. Dd nem tudom. Már a talitól is félek. Tetszik a pasi, de szexet én nem szeretnék első alkalmakkor.. Vélemény?



2020. okt. 18. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire. Komolyan ezzel az ócska szöveggel próbált becserkészni? Hogyhogy nem röhögted képen?
2020. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az üzletben is beleeszik az ételbe, mert nem tudja kivárni a fizetést?

Kimegy az értekezletről, mert szomjas, pisilni kell, beszélni akar a nagymamájával azonnal?

Szerintem ezt 2 éves korig kell megtanulni, elnapolni a vágyakat.

Az élet többi területén is igen komoly gondjai lehetnek, ha erre nem képes.

2020. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez eleg bena szoveg, ha valaki ilyet irna nekem, el se mennek utana a randira😂

Amugy nem gaz szerintem elso randin a szex, ha van elozetes ismeretseg, nem aznap talalkoztok eloszor es az alkalom szuli a dolgot, spontan jon. Elore eltervezni viszont kicsit visszas szerintem.

2020. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem az a baj, hogy a pasi ócska és átlátszó szöveget nyom, hanem az, hogy a kérdező számára nem egyértelmű a szitucáció
2020. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

4: Inkább szerencsés, amiért olyan környezetben nőtt fel, ahol nem találkozott ilyennel!

Én is csak a netről ismerem a jelenséget.

Ha nem fórumoznék, mit sem tudnék ilyenről.

2020. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy féleszű pinabubus, hagyd a francba.
2020. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem. Semmi esetben nem feküdnék le első randin, ha komolyat keresek, nagy rá az esély, hogy utána szó nélkül felszívódik.
2020. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

"hosszútávon egy lánnyal a legjobb"

Felfigyeltem erre a mondatra, ebben benne van, hogy több lánnyal is van, és közülük a hosszútávúval a legjobb....

2020. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt arra válaszolta, hogy kérdeztem miért nem jött össze neki azzal a 3 csajjal, akivel előtte próbálkozott. "Mert sokan nem úgy szeretnék, ahogy én." Miért, Te, hogy szeretnéd? "" Hosszútávon egyvalakivel a legjobb. Így. "
2020. okt. 18. 20:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9: Ez nekem zavaros. Te érted?
2020. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!