Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú nem mindig ír azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem mindig ír azt jelenti nincsenek érzelmi irántam?

Figyelt kérdés

Rövidre fogva.

Már három hónapja találkozunk jól megvagyunk. Elején vagyunk mondhatni.

Mikor találkozunk és időnk van rá hétvégén akkor tényleg úgy érzem hogy szeret.

Viszont az hogy mi egésznap írunk nincsen sőt ritkán ír este vagy valami vissza.


Nem erőszakoskodom mert tudom neki is megvan az élete.


Viszont ti férfiak hogy gondoljátok ezt?

Ti akivel így nővel ismerkedtek

Beszélgettek vele vagy csak ha úgy van megkérdezni "Szia hogy vagy mit csinálsz"

.



#beszélgetés #kapcsolat #kommunikáció #Muszáj vagy nem muszáj
2020. okt. 19. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Fáj az ujja.
2020. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nincsenek nagy érzelmei. :/

Sőt én azt is gondolom, hogy ha igazán érdekled, akkor telefonon is felhív, nem csak chatel. Egy szerelmes férfit nem igazán lehet levakarni szerintem.

2020. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is úgy gondolom, ha nekem valaki fontos, azt nem is tudnám nem keresni. Sajnos pont olyan idiótát szeretek, aki fordítva gondolja...
2020. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Talán mondjuk nem ér rá, nem szeret chatelni....

Én pl utálok írogatni, azokat az embereket meg főleg utálom akik nonstop írogatni akarnak. Nem sokáig ismerkednék ilyennel.

Igen, akit érdekelsz az rádszánja az időt, de a chatelés az pont, hogy nem minőségi idő együtt töltése! A személyes találkozó, na az időrászánás. Chaten nem lehet normálisan beszélgetni.

2020. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, de nem lehet hogy azért van mert nem 15 éves lányregény szintjén éli az életét aki egész nap a telóján lóg, hanem mellette dolgozik/tanul is? Attól hogy valaki a párod még nem kell összenőni mint a sziámi ikrek. Nagyon erős fokú benned a kötődési vágy, s ha nem kapod meg akkor azonnal elbizonytalanodsz magadban, hosszabb távon ez nem lesz túl jó ómen...
2020. okt. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, se én sem a párom nem írunk egész nap, csak délután/estefele, de gyakran felhívjuk egymást elalvás előtt aztán dumálunk, mert szóban jobbak vagyunk mindketten, meg szeretjük egymás hangját hallani. :) Viszont az tényleg nem jó, ha ennyire tele vagy kételyekkel, érdemes lenne tisztázni valahogy a dolgokat.
2020. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Neked nincs eleted mellette? Amugy, ha valaki erdekel, felhivom, ha messzebb van, nem csetelgetek. Meg talalkozom vele. De en felnott vagyok.
2020. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!