Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Vakrandi" Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Vakrandi" Tinderen?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori az, hogy szinte beszélgetés nélkül elmentek valakivel randizni, akit Tinderen "ismertetek" meg?
2020. okt. 20. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vakrandi, hàt màr látod az arcát, külsejét a másiknak a tinderen, hiszen nagy eséllyel tett fel képet magáról.

A vakrandi az, amikor gőzöd sincs kivel lesz találkozód, mert pl. a barátaid szervezték neked.

Amúgy simán lehet találkozni anélkül is, hogy tinderen hetekig beszélgettek. Sokan szeretnek inkább első találkozón beszélgetni pötyögés helyett.

2020. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem mennék el. Beszélgetés+fotócsere. Alapinformációk nélkül miért találkoznék bárkivel is?
2020. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
1es, azért tette a kérdező idézőjelbe a vakrandi szót.. Mit nem értesz ezen?
2020. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem sokáig húzni a személyes találkát. Ha az alapvető elvárásokat megugorja írásban (helyesírás, kommunikáció, gondolkodásmód néhány alapvető kérdésben), akkor igyekszem vele minél hamarabb találkozni, mert nem akarok olyan emberre túl sok időt pazarolni, akivel nincs meg a kémia, meg élőben a szimpátia.
2020. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 héten belül randira invitáltam eddig minden lányt, aki tényleg normálisan visszaírt. Soha nem volt ebből gond.
2020. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En mennek siman. De a fiuk meg beszelgetnek irasban. 😂
2020. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen talin, nekem bejött, volt jó és rossz élményem is!!

F

2020. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!