Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A következő a problémám.27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő a problémám.27 éves fiú vagyok, sajnos 150 kg. Még sosem volt barátnőm. Végre megtetszett valaki. Egy áruházlánc pénztárosa, ha tehetem, mindig nála fizetek. Pár szót már beszéltünk. Hogyan közeledjek felé, félek az elutasítástól?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél kedves, közvetlen, a beszélgetések alapján kiderülhet, h mennyire szimpatizál veled... az elutasítástól való félelem meg olyan mintha előre félnél a haláltól... kicsit szerintem felesleges

Ha elutasít, legalább kiderül h nem kellesz neki, és hátha így könnyebben keresel új hölgyeményt

minden jót, sok önbizalmat!

2008. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól vettem ki, akkor a súlyod is gondolom zavarhat. Na itt jövök én a képbe. Szerintem édesek a duci pasik, olyan jól lehet hozzájuk bújni, és olyan puhák. Szal amiatt ne legyenek gátlásaid. A lányhoz meg közeledj kedvesen, közvetlenül, egyszer mondjuk vihetnél neki pl virágot, valami olyan szöveggel, hogy ma van a legszebb lányok világnapja, és te jutottál eszembe... és utána elmész, aztán következő nap vissza, hogy legyen ideje feldolgozni:)... vagy ilyesmi. Ezek nagyon édesek, és szerintem minden normális lány elgondolkodna egy ilyen pasin:) Sok sikert.

Ja, és lehet az írásom alapján pláza cicának néztek, de 19 vagyok, és autószerelőnek készülök:) Így utóiratban ennyit! Hali!

2008. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
27 éves lány vagyok, akár sztriptíztánsos is lehetnék, és én azt mondom, hogy a súlyod miatt ne aggódj, úgysem az a döntő, hanem, hogy a benned lakozó személyiség valyon vonzó -e a számára. 54 kg vagyok, exbarátom 117 volt. Szerintem, ha nem tetszünk valakinek, azt a kisugárzásunk okozza, nem a testalkatunk. Legyen a hozzáállásod pozitív és őrizd meg a könnyedséged, ha tudod. Ne félj attól, ami lehet, hogy meg sem fog történni. Ha sosem mutatod ki, még esélyt sem adsz magatoknak. Ha mutatsz valamit adtál 50 % esélyt. Az már jobb, mint 0 %, nem? Sosem érezted még, hogy a helyzet hozott volna valami lehetőséget, amit kihasználva kimondhatsz vagy mutathatsz felé valamit? Legyél kedves és öszinte, mindegy mivel rukkolsz elő. Nekem egy vevőm minden egyes nap elmondta, miután kiszolgáltam, hogy: "módfelett kedves, nagyon köszönöm". Ez engem midíg úgy feldobott, mert olyan tisztelettudó stílusban adta elő, hogy képtelenség volt nem megjegyezni magamnak, pedig én csak teljesen átlagosan szolgáltam ki. Az ilyen udvarias, kedves embernek könnyű visszaválaszolni és könnyű vele beszélgetésbe kezdeni, mert hozzáállása pozitív és nyitott.
2008. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalátod itt a hölgyek elmondták a témát neked :D. Ne izgulj a súlyod miatt. Én fiú vagyok és sportolok, mindíg nehezebb próbálok lenni.:D de nem erről akartam szólni, hanem arról hogy arra gondolj, hogy tekintélyesen nézel ki, nem vagy 1 ilyen girnyó 30 kilós gyerek akire ha ránéznek azt mondják hogy úúúú szegény nem kap enni. Sportolj, a sport meghozza az önbizalmadat;). Most arra gondolsz mit tudnál sportolni, de én megmondom neked: Amerikai football :). Én is azt csinálom, és csomó csapattársam van aki akkora mint te, és ahogy én vettem észre nincs gond az önbizalmukkal, ráadásul ebben a sportban szükség is van a hozzád hasonló emberekre, plusz buknak rá a csajok. ;) Melyik városban laksz?
2008. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én ezzel nem értek egyet. le lehet pontozni pedig nem bántásból mondom, de nyilván te is azért kérdezted meg, mert a nők többségének nem a duci palik jönnek be, illetve nyilván duci és duci közt is van különbség. én úgy vagyok vele, hogy a mackós, nagy pocakos fiúk tényleg aranyosak, viszont van a másik kategória, akik elhíztak, és úgymond az nem aranyos, hanem a legtöbb ember számára egy nem tetsző dolog. én nem tudom, neked kell tudni h szerinted melyik kategóriába tartozol, és e szerint cselekedni. és ha megvan rá a lehetőséged, akkor fogyni, mert a plusz kilók akár az egészégedre is kihathatnak. mindenesetre azzal egyetértek, hogy nem kell félni, mert ez csak egy dolog, de ez egy olyan dolog amin lehet változtatni. és lehet hogy közhely h mindenkit úgy kell elfogadni ahogy van, de akkor mindenki nézzen mélyen a szívébe, és gondolja végig, hogy mégis néha az eső benyomás valakiről mennyit nyom a latba, nem beszélve a külső dolgokról.mert lehet h az ember belső értékeit kéne szeretni, de azért külső vonzalom nélkül nem megy. próbálj meg beszélni vele minél többet, kedvesen, viccesen, mutasd a jó oldalad, és ha tehetsz a súlyod ellen, főleg ha téged is zavar, akkor tégy.
2008. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!