Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkednél valamivel,akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkednél valamivel,akkor hányadik nap után mondanál le róla,ha nem keresne?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem keresne téged,akkor hányadik nap mondanál le róla és kezdenétek el inkább mással ismerkedni?
2020. okt. 22. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy hét után biztos
2020. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár nap, ha nem jelentkezik nem jelentkezik, nem hullajtok érte krokodilkönnyeket, majd ismerkedem azzal aki nem szívódik fel ok nélkül napokra.
2020. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, előtte mennyit beszéltünk. Ha mondjuk napi kapcsolatban voltunk, akkor 1-2 nap után gyanús lenne a dolog. 2 napnál többet meg nem tudna kimagyarázni, csak valami nagyon extrém dologgal, pl. kórházban volt vagy hasonló.
2020. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálam baromi lazán és kötetlenül zaljik mindennemű ismerkedés, 1-2 hét simán beleférne. Alapból ha akarnék vele beszélni, akkor megkeresném én, nem várnék arra, hogy ő vajon mikor ír, nem értem a játszmázást és nem is vagyok rá hajlandó. Ha meg nem válaszolna rá, akkor elég egyértelmű lenne a dolog és simán továbblépnék rajta.
2020. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hamar. Ha megszakad a kommunikáció, nem érdekel tovább. És én találkozom az illetővel, nem csak írkálok.
2020. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már konkrét ismerkedési fázisban vagyunk akkor 2-3 nap, de nagyon nyomós indoka kell, hogy legyen.
2020. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-3 nap után. 38N
2020. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy találkozásom volt egy sráccal, rá két hétre lett volna újra tali, nem jött össze, azóta írunk, van amikor napokig nem, de tudom, hogy számíthatok rá
2020. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!