Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi kiírná Tinderre,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi kiírná Tinderre,hogy komoly kapcsolatot keres,akkor sikeresebb lenne?

Figyelt kérdés

Leírásban megadná,hogy komoly kapcsolatot keres. És valóban komolyat keresne,nem csak hazudna.

Vajon így nagyobb eséllyel húznák jobbra a nők?


2020. okt. 24. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyat keres, azt kell írni. Ha nem, akkor viszont nem szabad másokat becsapni.
2020. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert sok ostoba nő elhinné, hogy valaki egy szexpartnerkeresőn keresi a nagy Ő-t.
2020. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresebb lenne azok körében akik szintén komoly kapcsolatot keresnek.
2020. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mert a nők nem olvassák el a leírást. Ha tökéletesen nézel ki, jobbra húznak, ha nem, balra.
2020. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én a kövér, ronda csajokat is jobbra húztam, ameddig el nem fogyott a kínálat. Majd vártam a matcheket. Ha kövér matchelt be, akkor azt tiltottam. Ez volt a taktikám, de már rég tindereztem.
2020. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ketteske! Ismerősöm ott ismerte meg a pasiját akivel azóta összeházasodtak, házat vettek és közös gyerek is van.
2020. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
vettek házat? Mit vettek még? Ez nagyon fontos!
2020. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Értsd úgy, hogy családot alapítottak...te okos 😂😂😂
2020. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!