Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi azt mondja, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi azt mondja, nem tud elképzelni velem komoly kapcsolatot, soha nem változik meg a véleménye?

Figyelt kérdés

Randizok egy férfival, akit nagyon megkedveltem. Már túl sok idö eltelt , és nem haladtunk elöre, igy rátértem a lényegre, és megkérdeztem, mire számithatok.

Azt mondja, minden szép és jó velem, de ugy érzi, nem engem keres. nem tudna elképzelni velem komoly kapcsolatot. Igaz, nem ért váratlanul, tudtam hogy valami nem stimmel, de igy a szemembe megmondva nekem olyan volt, mintha egy gyomorszájast kaptam volna. Jól érezzük magunkat együtt, programokat csinálunk, és jókat szexelünk. Mondta, a döntés az enyém, hogy szeretném-e folytatni, de ö ennyit tud nekem adni. És hogy ö ismerkedik mellettem más lányokkal, mert keresi azt a lányt akiben megvan az, amit ö keres.

Roppant meglázónak éreztem ezt a helyzetet, de tisztelem benne az öszinteségét. Ismerem magam annyira, hogy tudom, nem illenénk össze, másfajta emberek vagyunk... Szórakozni viszont tökéletes. Mit tegyek ilyen helyzetben?

Néha azt gondolom, hogy nyugodtan élvezhetem vele a "kapcsolat"(szex, összebújàs, együtt alvás, programok) elönyeit anélkül, hogy bármivel is el kellene számolnom,és élhetem mellette a kis életem, én is ismerkedhetek,

Néha meg azt gondolom, hogy ennél többet érdemlek, és a legjobb lenne lezárni, még mielott találna valaki "érdekesebbet" nálam.

volt valaki ilyen helyzetben? Mi lett a vége?


2020. okt. 10. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
B@szd ki a pics@ba! Az ilyen nem ember!
2020. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

"Ha a férfi azt mondja, nem tud elképzelni velem komoly kapcsolatot, soha nem változik meg a véleménye?"


"Ismerem magam annyira, hogy tudom, nem illenénk össze, másfajta emberek vagyunk...Szórakozni viszont tökéletes."


"Néha meg azt gondolom, hogy ennél többet érdemlek, és a legjobb lenne lezárni, még mielott találna valaki "érdekesebbet" nálam."


és akkor igazodjunk ki a nőn.

2020. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha neked belefér, hogy csak használ akkor csináld. Ha meg többre tartod magad akkor ne csináld és keress egy normális pasit akivel boldog lehetsz, mert így nem leszel.
2020. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ami a ferfiaknal a friendzone az a noknel a fuckzone.... Avagy ez tortenik, ha tul fole losz a szintednek :)
2020. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
4. Te honnan talàlsz ki ilyen okosságokat?
2020. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem fog megváltozni a véleménye, te is beismerted, hogy nem illetek össze. Kevesen alkalmasak elvonatkoztatni, és szexkapcsolatként kezelni, a kérdés feltevés alapján te sem vagy ilyen. Tudsz nem kérdezni, számon kérni, megalkudni, beérni azzal, hogy dugtok néha? Ha igen, csak akkor menj bele.
2020. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

fél évvel később.....


"ez a roh**adt szemét kihasznált, minden pasi szemét hazug, de szeretem, jajj vajon megváltozik?? Vajon meggondolja magát h még is én voltam az igazi?? Jajj senkinek nem fogok kelleni, és nem fogok soha többé találni senkit"


Nabazz...ne csatlakozz a retardált nők közé.

Ennek csak sírás lesz a vége, és hogy minden pasi szemét...

2020. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
7. Ez tényleg szemét rohadék húzás a pasi részéről. Nem kell ehhez fél év! Kérdező a pasi egy igazi féreg! Add ki az útját! A karma úgyis visszaüt neki!
2020. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
#8-as Őszinte volt, minden szavad hülyeség. A kérdezőnek mindenen joga és lehetősége mg van ahhoz, hogy mérlegelje, hogy ilyen feltételekkel folytatja -e. Randi időszakban vannak, nem hitegették semmivel.
2020. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Neki csak egy ingyen lyuk vagy,te hülye meg odadobod magad neki... csak a puncid kell neki más nem.
2020. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!