Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ettől még akarhat komolyat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még akarhat komolyat?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés, első -találkozón, kávézás séta stb, urán kocsikáztunk és megujjazott...én elélveztem, de utána megijedtem és hazaküldtem... azóta keresett, nem haragszik, komoly kapcsolatot akar.

De akkor miért nyomult rám? Vagy ez belefér első randin?

35 évesek vagyunk



2020. okt. 18. 21:26
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
90%
Hogyne, komolyan megdugna még.
2020. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? 35 évesen nem elég, hogy hagyod magad megujjazni az első randin, még meg is kérdezed itt, hogy ez belefér vagy sem? :D atyaég...
2020. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

csak ennyi? még a nő gyógyász is aktívabban benned volt. (irónia)

Azért az első randin max egy csók a végén, jó hogy nem szo...

Szóval ezek után szerinted? "könnyű nőcske", max ennyire.

2020. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
" ez belefér első randin?" Az egyik embernek bele, a másiknak nem. Honnan tudjuk, hogy akinek odatartottad megujjazni hogyan vélekedik erröl? Ezért szoktak elöször ismerkedni, utána csak odaadni ujjazásra, meg egyebekre.
2020. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Belefér... ismerek olyan párt akik az első randin dugtak is és azóta boldog kétgyerekes család. Meg rengeteg olyat akik "nagykönyv" szerint randik sora az első csókig, tipi-tapi az x. randin, szex az x+y. randin, majd 2 hétre rá szét is mentek.

Az hogy a pasi azért keres mert ujjazás mellett dugni is akar vagy tényleg komoly kapcsolatot akar mi nem tudhatjuk előre te találkozol vele, neked kell látni a "jeleket". Amúgy meg... jó volt? Igen? Élveznéd vele a szexet? Igen? Akkor mi a franckarikát hezitálsz??? 35 éves vagy nem 15 éves tini, úgyhogy találkozzatok ismét, sok sikert :)

2020. okt. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lépjetek tovább az ujjazásnál és megtudod.
2020. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!