Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kene vegyek Mikulasra 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene vegyek Mikulasra 1 lanynak? Meg nem jarunk de latszik h oda van ertem csak fel vagy nem tudom

Figyelt kérdés
a csokit nagyon szerti..milyen fajtat gondoltok hogy jo lene?
2008. nov. 28. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ! : ) Én a milka csokit imádom a legjobban... : ) Na jó, jöhet a boci is : P meg a ferrero rocher : ) De ki mit szeret... : ) Bár ha egy jányka imádja a csokit, annak tényleg teljesen mindegy : ) Válassz valami finomat ! : )
2008. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is minden Milka-csokiért oda vagyok. :P De ha nem tudod milyen csokit szeret, kérdezd meg, de ne áruld el, hogy meglepi lesz majd Mikulásra. Pl. kérdezd meg milyen csokit szeretne enni per pillanat, és majd amient választ, abból álíts össze egy kis Mikulás csomagot. Sok sikert. ;) Vagy még egy ötlet: ha imádja a csokit, akkor a barátjai nem tudják meiket/meikeket imádja?
2008. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig a raffaellonak örültem,bàr ez màr nem is csoki,inkàbb bon-bon.

Viszont Milkànàl sokszor kiss plüssel lehet venni,vagy épp bögrével,az nagyon aranyos kiegészitö lehetne!

2008. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a Milkát javaslom,azt általában szokták szeretni!De én csatolnék hozzá valami pici kabalát,szivecskéset!Tudom,ez kicsit olyan "nyálasnak" tűnik,de ha kedves figura,akkor nagyon lehet neki örülni!Nem kell túl drága,csak ha úgy érzed,tényleg tetszel neki,te is tudatsd vele,hogy kölcsönös az érzés,erre a csoki szerintem önmagában nem elég!Persze nem tudom,mennyi idős vagy,én gyerekkoromban biztos nagyon örültem volna ennek!Sok sikert neked a kislányhoz!
2008. nov. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia! sztem a legjobb a belga csoki, praliné (nemtom hogy kell írni). annyira finom és sztem örülne neki:)
2008. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!