Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan látszik, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan látszik, hogy egy lány sunyi és nehogy bízzak benne?

Figyelt kérdés

Valahogy sosem esik le rögtön, és amikor már kezdek ráébredni, hogy sunyi akkor már késõ, és rosszindulatbòl vagy a franc tudja miért olyan dolgokat mondtak el ròlam csajok amik ràm nezve degradaloak. Ezert sokszor sok paraszt rosszindulatbòl visszaél ezzel.

Nem feltetlen csak olyan csajok artottak nekem akkikel jartam, hanem olyanok is akikkel csak non jòl elvoltam, beszélgettem. Nem tudom h ez miert van, senkit nem bantottam a hata mögött. Utólag visszanézve azoknak a csajoknak mind olyan sunyi arca volt. Most meghülyültem szerintetek vagy tenyleg lehet latni elsőre hogy melyik csajjal haverkodjak?


2011. máj. 6. 08:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
19/F
2011. máj. 6. 08:09
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Lélegzik...
2011. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szerintem ez nem látszik rögtön. Volt olyan csoporttársam a főiskolán, akivel évekig nem is beszéltem, mert nem volt szimpi. Egyszer aztán valahogy szóba elegyedtünk, és akkor jöttem rá, hogy mennyire jó fej. Szerintem nyugodtan ismerkedj, de olyan dolgokat, amiket nem szertnél hogy mások tudjanak, csak akkor mondj el, ha már régebb óta ismered, és megbízhatsz benne! Ne legyél nyitott könyv mások előtt! maradjanak titkaid!
2011. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:14


Isten vagy :) Jót röhögtem . És mennyire igaz .



Egyébként ezt nem lehet előre megmondani , csak ha már úgyis késő .

Bízz a szerencsébe , hogy jó nőt fogsz ki legközelebb , az esélyed megvan , de lehet lottóznod is kéne hátha az elöbb jön be :)

2011. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan haverkodj, de nőben sose bízz meg! Ez alapszabály.
2011. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem alapszabály, hanem baromság. Ugyanúgy bízhatsz egy nőben, mint egy férfiban. Vagy ne bízz senkiben a világon, ha neked úgy jó, szép magányos éveket kívánok.
2011. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A nőkkel soha sem szabad rendesnek lenni. Nem szabad kimutatni az érzéseidet, kedvesnek lenni velük és legfőképp megbízni bennük. Ez a legfontosabb. Érdemelje ki a bizalmadat és ha már bizonyított, akkor talán normális leszel vele, de csak talán, mert semmi garancia nincs arra, hogy utána nem fog átb.szni.
2011. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

semmiképpen se bízz meg benne az elején! viszont hitesd el vele, hogy abszolút megbízol benne!

idővel aztán alakul ahogy alakul, de az elején soha! csinálj úgy mintha odáig lennél érte, de ne legyen úgy!!!!!

2011. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy sunyi?

Hogy mindenkit folyamatosan kibeszél, közben ott sem volt, ha az a valami történt, csak hallotta, mindenkinek jópofizik, csak azért, hogy magát állítsa be ártatlannak.

Lány vagyok, számos ilyen esettel találkoztam, ezért nem igen vannak barátnőim, csak fiú haverjaim. Többet érek velük.

18/L

2011. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tyler913 ***** válasza:

A tobbieknek igaza van: soha ne bizz meg 100%-ig egy noben az elejen.Ha kiontod a szived,ha a labai elott heversz,utana mar nem vagy erdekes a szamara.Fokozatosan erdemelje ki a bizalmadat,dolgozzon meg azert,hogy figyelj ra,es hogy adj a szavara!

Ja,es figyeld a testbeszedet.Pl. egy szemkontaktust kerulo lany lehet,hogy csak felenk,de az is lehet,hogy nem egyenes.

2011. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!