Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk-férfiak, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-férfiak, hogy reagálnátok, ha egy nõ leszólítana az utcán és ismerkedést kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Van egy srác a környékünkön, akit olykor látok az utcán, boltban, viszont semmit sem tudok róla. Ellenben iszonyúan tetszik az elsõ pillanattól fogva, hogy meglattam. Valószínűleg õ azt sem tudja, hogy egyáltalán létezem, õ nem figyelt fel rám, szemezés, semmi sem volt. Próbáltam megkeresni társkeresõkön, sikertelenül. Mivel esélyem sincs kideríteni ki õ, ezért arra gondoltam, ha egyszer újra látom, egy életem egy halálom, leszólítom az utcán és megmondom neki, hogy nagyon szimpinek találom, stb. Ti hogyan reagálnátok ilyesmire? :D

2020. okt. 24. 22:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
7%
Volt már ilyesmi, nem örültem neki. Alap, hogy visszautasítom, mert az van a fejemben, hogy csak hülyíteni akar viccből. Szóval nem vagyok nyitott erre.
2020. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fiú, de lányként azt tudom mondani, hogy megéri próbálkozni. Én időnként (najó nem túl gyakran, de már ellőfordult egyszer - kétszer) szoktam megszólítani fiúkat, és eddig sosem lett rossz vége. Pozitívan reagáltak, és ha vissza is utasítottak valamiért, hát azért az sem a világ vége, és utólag ígyis úgyis tök büszke voltam magamra, hogy összeszedtem a bátorságom.
2020. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
47%

Azonnal elhajtanám, hesspicsába, mit képzel!!


Remélem a kérdező is hasonlóan jár el!!

2021. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
86%

A ferfiak tobbsege tuti urolne neki. A masik resze meg annyira orulne neki hogy hirtelen kopni nyelni nem tudna vagy zavarba jonne XD


Ha egy szamomra nem tetszo no kozeledne akkor is nagyon udvariasan bannek vele. Mert ha egy no kozelit egy pasi fele az mindig egy igazi kincs, legyen az barmilyen is.


Sok sikert kedves kerdezo :)

2021. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Udvariasan.

Ha tetszenél meghívnálak egy italra, ha nem akkor mondanám, hogy nagyon szimpatikus vagy de van barátnőm.

2021. jan. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
86%

Azt gondolnám, hogy valamit el szeretnél adni parfümöt, bármit.


Egyébként ez veszélyes játék mert ha ezt ő kihasználja mint jó lehetőség Te pedig ezt nem veszed észre, Te fogsz sérülni. Szerintem ha leszólítod akkor csak óvatosan úgymond, olyan jeleket adva amit nem tud félreérteni.

2021. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!