Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhalasztja a második randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhalasztja a második randit mert épp menstruàlni fogok?Valaki fejtse meg nekem ezt a férfit!

Figyelt kérdés
Nos kicsit bonyolult a helyzet. Most hétvégén találkoztunk először, 5 hét internetes ismerkedés után, mivel se nem lakik közel, se nem magyar. Emiatt nem egy kávézós randit terveztünk, hanem tudtam hogy nálam fogja tölteni a hétvégét. Minden szuper volt, legalábbis a részemről, nagyon élveztem az együtt töltött időt, és működött a kémia is, valóban tetszik élőben. Tehát én simán el tudnék képzelni többet is vele. Egy gond viszont volt, a beszélgetés nem volt tökéletes, angolul beszélünk ami egyikőnknek se az anyanyelve. Na aztán elbucsuztunk, már akkor megbeszéltük hogy két hét múlva hétvégén mindkettőnknek alkalmas egy újabb találkozó. Mikor hazaert egybōl írt, és másnap is, hogy milyen jól érezte magát, és várja a következőt. Na a bökkenő, hogy én közben néztem a naptárt, és ràjöttem pont azon a hétvégén meg fog jönni a mensim. Úgy gondoltam úgy fair ha ezt közlöm vele, szóval ennyit írtam csak tényként hogy azon a hétvégén menstruàlni fogok, semmi olyat hogy emiatt ne akarnék talizni. Viszont neki egyből az volt a válasza, hogy oké akkor keresünk alkalmasabb időpontot.☹️ Én ezt nem értem, inkább nem akar látni egy hónapig, ha nem szexelünk? Ha ő ezt ennyinek gondolja ami köztünk van, akkor miért éri meg neki? Szóval miután már végigsexeltük a mostani hétvégét, tehát úgymond megvoltam neki, miért akar máskor is jönni? Mert ha valaki szexkapcsolatra vàgyik, úgy gondolom nem vezet 3-3 órát miatta, egy idegen országba, főleg hogy egy jóképű 30-as férfiról van szó. Vagy mégis? Ez nekem érthetetlen, naivan abban reménykedem csak azért mondta le a randit, mert régebben beszéltünk róla hogy mikor megjön milyen betegnek érzem magam, és rosszkedvű vagyok. Aztán arra jutok hogy ez baromsàg, ha ő pl lebetegedne a randira, én akkor is elmennék hozzà, persze ha akarnà, akkor is ha az ágyban feküdne végig, és szenvedne, ha eszébe se jutna bármilyen szexuális tevékenység, engem ez nem érdekelne csak vele lehessek. Persze ez csak egy példa volt, hiszen én attól hogy menstruàlok még nem fetrengek, beveszek gyógyszert, és felőlem mehetünk programokra, és a kényeztetés se maradna el, tehát ő ki lenne elegitve. Szóval nem értem most mi van köztünk, hogy mit akar tőlem?
2020. okt. 26. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
egyértelmű hogy a szexért utazott fel. írd meg neki, hogy nem probléma a gyógyszer és szeretnéd, ha az eredeti időpontban jönne. ha ezek ellenére nem akar 3 órát vezetni hogy lásson, hogy megöleljen, megnézzen veled egy filmet, pizzázatok stb, akkor nem a veled tölött idő, nem a lelked miatt jönne, csak a szex.
2020. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon úgy tűnik, ha nem dughat meg, akkor nem vezet 3 órát.
2020. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez attol is fugg o hogy ertete pl hogy a menstruacio neked gond,sok nonel fajdalmas es kb elnie sincs kedve. Szerintem kerdezz ra mielott elengeded hogy van-e kedve atjonni igy is. Ha azt mondja nem akkor tudod a valaszt.
2020. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyértelmű azért nem jön, mert nem lesz szex... Hosszútávra nem terveznék vele. Bár már ott elszúrtad hogy az első randi helyett végigdugtátok a hétvégét, akkor most mit vársz?
2020. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha régebben beszéltetek róla, hogy rosszul érzed magad, amikor menstruálsz, akkor nem lehet, hogy csak azért nem akar találkozni?
2020. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem egyértelmű. Ha nekem azt mondaná valaki, hogy következő hétvégén a pénteki edzés miatt izomláza lesz, én is azt mondanám, hogy akkor halasszunk, mert arra gondolok, hogy azért mondta, mert rosszul lesz.


Ilyen embert komolyan, magadnak bonyolítod az életed.


Mellesleg aki csak dugni akar, az akkor is megy, ha nem jött meg neked, ott az orál meg az anál, egyeseket nem zavar, mások meg szeretik menstruációkor a gumis szexet.


Szóval szerintem marhaság és ne gyárts felesleges problémákat magadnak. Nem tartozol neki ilyen közlésekkel. Azt is közlöd, ha pukiznod kell, csak, hogy tudja?

2020. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is mondhatta azért, mert korábban említetted, hogy szarul vagy ilyenkor. De amúgy egyszerű kideríteni, mondd neki, hogy á, emiatt nem kell elhalasztani, majd veszel be fájdalomcsillapítót, és attól még beszélgethettek, filmezhettek, elmehettek vacsorázni stb. Ha erre is nemet mond, na, akkor a szex miatt offol.
2020. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy azért, mert azt mondtad rosszul vagy ilyenkor. Köztudott, hogy a nők nagy része ilyenkor lelkileg(hormonbomba) és testileg(fájdalmak) is rosszul van. Nem kellett ehhez a kérdezőnek mondani semmit!
2020. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is azért, mert a nők nagy részének ilyenkor fájdalmai vannak, rossz a közérzetük és a pokolba se kívánják, hogy egy viszonylag frissen megismert palival kelljen bájologniuk. Szerintem neked akar jót.

Nem gondolom, hogy pusztán a szex miatt kellenél neki, alkalmi szexkapcsolatot minden bizonnyal közelebb is találna.

2020. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha tőle kerdeznéd meg, hogy ez csak szexkapcsolat vagy komolynak tervezi? Vagy esetleg mondd neki hogy neked nem baj ha nem szexeltek.
2020. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!