Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek nektek a cinikus pasik?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Ha vigyorog mint egy idióta azt utálom.
2020. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Igazából kiábrándultam az emberekből, indulásból rosszat feltételezek róluk amíg az ellenkezőjét nem bizonyítják. Ha valaki velem rendes, de sok mással tahó, paraszt, igazságtalan az számomra gyanús és nem fogok szemellenzőt hordani. Ha valakinek rendben van a karaktere mindenkinek megadja a tiszteletet.

Csak nem tudom, hogy ez lányoknak mennyire vonzó, tudtommal az örök optimista, mindig pozitív pasik élveznek prioritást akik a realitást el tudják feledtetni a nőkkel. És túl realista vagyok.

2020. okt. 26. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kérdést viccnek szánod ugye?
2020. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok, mi lányok/nők sem vagyunk egyformák. A realista nem baj, sőt. A túl negatív személyiséget senki nem szereti. Az örök optimistától viszont falra mászok.
2020. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha vki tud cinikus is lenni és érti a cinizmust, de ha mindig az, azt nem. Vannak olyan ismerőseim, akik havernak jók, de megőrülnék mellettük párkapcsolatban, mert sokszor nem tudom eldönteni, mikor mondják komolyan és mikor viccelnek, még úgy is, hogy elég régóta ismerem őket, mert olyan fapofával beszélnek... olyan dolgokat, amiket... hát kinézem belőlük, hogy komolyan is gondolhatnak. És ilyenkor megfordul a fejemben, hogyha esetleg látják az arcomon, hogy megdöbbenek, és utána jön, hogy hát nem értem-e a viccet, hogy biztos hogy vicc volt-e, és nemcsak azért mondják ezt, mert azt meg nem akarják, hogy megsértődjön bárki is rajtuk.

Meg nekem az sem szimpatikus, hogy vki mindenkit úgy kezel, hogy addig, amíg nem bizonyítja be, addig biztos rossz.


Az örök optimizmust mondjuk utálom. Persze, vonzó, ha valaki tud lelkesedni dolgokért, mosolyogni, nem veszi el az élettől a kedvem, mert én sem vagyok egy folyton fancsali, életutáló emberke (még úgy sem, hogy hajlamos vagyok a depresszióra)... de amikor vki folyton vigyorog, meg akkor is nyomatja ezt a szánsájn-hepinesz-"good vibes only" szöveget, amikor nagyon rossz dolgok történnek, és nem engedi, hogy a rossz érzéseket akár én, akár ő, megéljük, az nekem még inkább antipatikus.

2020. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Csak, ha gazdag!

Egy pénzes pasi lehet cinikus .... akár még agresszív is, csak az anyagi létbiztonságot teremtse meg!!!

2020. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utálom őket, bele tudnék tenyerelni a p...fájukba, ennyi.
2020. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!