Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utálom ahogy öltözik, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom ahogy öltözik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akivel most randizgatok (kb 6x eddig 1.5 hónap alatt de exkluzivan) iszonyu igénytelenül öltözik.

Koszos a cipője (feltűnően) gyűröttek a ruhái, szöszös, lyukas a pulcsija etc..

A stílusa általános, vagy inkább nincs, csak a hőmérsékletnek megfelelően öltözik. Egyszerűen nem ad magára.

Én nagyon igényes vagyok és kifejezetten zavar ha magamon van valami ilyen hiba, próbálom a legtöbbet kihozni. Nem azt várom el, hogy skatuláyból legyen kihúzva, de én onnan vagyok, ez az én bajom.


amúgy kedves férfi, higiénikus csak ha együtt vagyunk egyszerűen más társadalmi osztálynak tűnünk. Ami talán így is van.

Már egyszer megkérdeztem, hogy miért tartja meg a lyukas pulcsiját és azt mondta h még nincs vele nagy baj és szereti.

én szégyellek vele mutatkozni. (25/l 30/f)


2020. okt. 28. 12:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%
Hát, én ilyen igénytelen, lyukas ruhában járkáló alakkal nem lennék együtt. Sokat elmond a személyiségéről.
2020. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%
Ha zavar,akkor segíts neki kivasalni a ruháit,vagy foltozd be a pulóverét, szedd le a szöszöket,hátha rászokik ő is. Sztem a vasalásra simán rászokhat,vannak már ilyen egyszerű gőzölő gépek is. De inkább jó tulajdonság,hogy nem dobálja kifelé a ruháit apróbb hibák miatt, nem szórja a pénzt,több maradhat másra. Elég proli gondolkodás, hogy a kinézet határozza meg a társadalmi státuszt, pl az én apukám sem ad a ruházkodására, néha úgy néz ki mint egy koldus, pedig egyáltalán nem az, van bőven pénze,csak fontosabb dolgokra tartalékolja, és nem akar ezzel foglalkozni. Te honnan öltözködsz kérdező, hogy ilyen magas társadalmi státuszúnak tűnsz? Mi a foglalkozása a pasidnak?
2020. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
18%
Nem egy sznob mint te :D És amúgy az ő ruházkodási szokásai menthetnék meg az emberiséget nem a tieid. just sayin
2020. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
32%
13. U mo'fakker.
2020. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
az ilyen férfi lusta, csoda hogy elmegy randira. Mert az hagyján ha a pulcsi viseltesebb, de azért a koszt a cipőről le kéne mosni.
2020. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon tudja itt mindenki milyen ruhába illik randira menni, csak tudnám akkor miért vannak itt ennyien egyedül.
2020. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

"Nagyon tudja itt mindenki milyen ruhába illik randira menni, csak tudnám akkor miért vannak itt ennyien egyedül."


Igen. Mondjuk nem koszos cipőben.

2020. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
65%

Ha szereted, akkor lassan, türelmesen megváltoztatod.

Ha nem szereted, akkor hagyd ott.

2020. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

""Nagyon tudja itt mindenki milyen ruhába illik randira menni, csak tudnám akkor miért vannak itt ennyien egyedül."


az egy dolog, hogy kultúrált vagy, de mint látod a kérdezőnek sem ez kell, hiszen nyafog-nyafog, de azért túl van sok randin...

2020. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

#19 igen de ez pont a kérdező nyomora. hogy ilyeneken agyal, hogy ki milyen társadalmi osztályba való. nekem volt barátnőm is, aki elég vad hippisbe tolta és a barátaim között is vannak, akik nagyon egyszerűen kezelik az öltözködést. Szerintem aki tudatosan teszi az az sokkal inkább pozitív tulajdonság mint negatív. Tényleg ott áll előtted egy klassz ember és te azt nézed, hogy koszos e a cipője. wtf???


amúgy ezeknek van annyi előnye, hogy mindenki arány könnyebben találja meg a hozzá hasonlót, nem kell húzni annyit az időt. kérdező is lepattinthatja ez a csákót és nem húzza az idejét.

2020. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!