Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utálom ahogy öltözik, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom ahogy öltözik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akivel most randizgatok (kb 6x eddig 1.5 hónap alatt de exkluzivan) iszonyu igénytelenül öltözik.

Koszos a cipője (feltűnően) gyűröttek a ruhái, szöszös, lyukas a pulcsija etc..

A stílusa általános, vagy inkább nincs, csak a hőmérsékletnek megfelelően öltözik. Egyszerűen nem ad magára.

Én nagyon igényes vagyok és kifejezetten zavar ha magamon van valami ilyen hiba, próbálom a legtöbbet kihozni. Nem azt várom el, hogy skatuláyból legyen kihúzva, de én onnan vagyok, ez az én bajom.


amúgy kedves férfi, higiénikus csak ha együtt vagyunk egyszerűen más társadalmi osztálynak tűnünk. Ami talán így is van.

Már egyszer megkérdeztem, hogy miért tartja meg a lyukas pulcsiját és azt mondta h még nincs vele nagy baj és szereti.

én szégyellek vele mutatkozni. (25/l 30/f)


2020. okt. 28. 12:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem lenne több randi. Nem vesztegetném az időmet olyan emberre, aki annyival nem tisztel meg, hogy tiszta és ép ruhában jöjjön.

Ha csak a barátaimmal találkozom, akkor sem megyek kilyukadt cuccokban, koszos cipőben. És lehet itt jönni azzal, hogy jaj, de a személyisége... hagyjuk! Milyen személyisége van az olyannak, aki ennyire tiszteli meg a randipartnerét? Meg nehogy már a kérdező tanítsa meg cipőt pucolni, meg foltozgassa a ruháit! Anyjának-apjának kellett volna megtanítani ezt a férfit illemre, nem idegen nőknek.

2020. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18%
#21 lol én még soha nem vettem a velem szembeni tisztelet hiányának, ha valakinek koszos a cipője :DDD kit érdekel ez komolyan
2020. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

22, hát lehet, hogy te igénytelen vagy és nem érdekel, de látod, sokakat igen. Igaza van a 21-esnek, ez alapvető illem, igényesség és tisztelet kérdése.

Mellesleg randin igyekszik mindenki a legjobb arcát mutatni, sokan extra effortot is beletesznek ilyenkor, ő meg ennyire látványosan tesz rá. Ha engem komolyan érdekel egy nő, akkor igenis odafigyelek minden részletre. Komolyan ennyire nehezedre esik lemosni a cipődet? Jézus gyere le!

2020. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22%

#23 elképzelem ahogy megjelenik a nő a randin, koszos a cipője. és te belül arra jutsz, hogy úr isten ez a nő engem nem tisztel :D


Az nem merül fel, hogy valaki nem ilyen "effort"-tal akarja elkápráztatni a másikat, hanem csak egyszerűen magával. Aminek nem rész a kosz a cipőjén?

2020. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne lenne része? Talán a ruháidat nem te választod meg? Nem te döntöd el, milyen a megjelenésed? A küldőd tükrözi a belsődet.

És igen, ha valaki eljön velem randizni, akkor legyen benne annyi, hogy normálisan felöltözik. Én elmegyek a nőért, el is viszem valahová, ne égessen már azzal, hogy szakadt ruhában jön, koszos cipővel!

Hidd el, van egy rakás nő, aki kívül-belül rendben van, akkor te viheted a szakadtakat, zsák a foltját, szó szerint! :D

2020. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
25 azt vedd észre, hogy nálam ez nem számít. nem a szakadt nőkre megyek, hanem ez mindegy. nem ezen múlik. a ruha csak egy konvenció. ahhoz kell bátorság és érték, hogy az ember ne azonosítsa a ruhát az emberrel.
2020. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

26. Akkor mindenki sz*rjon mindenre, mert hát a belső értékek. A belső érték része az is, hog kívül nem vagyok igénytelen. Hagyjuk már ezt az ócska hippi felfogást. Aki meg így gondolkodik, az meg ne sírjon ha egyedül marad, vagy keressen egy hasonló belső értékű embert.


Tudjuk, tudjuk, akik adnak magukra azok értéktelenek, a szegények és a trógerek értékesek belül, a csinos nők k*rvák, a jóképű férfiak szemetek. Mondj valami újat is kérlek!

2020. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
#27 nem sírok. pont, hogy konkrét nőkkel való tapasztalatok alapján írom ezeket. nem elmélet.
2020. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!