Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdődő kapcsolatban, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdődő kapcsolatban, amikor már egymásnál alszunk néha, kéne szólnom a férfinak hogy megjött? De attól jöhet aludni, mert ma nálam aludtunk volna

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok a kapcsolatokban. Ilyenkor szóljak előre hogy ne számítson most semmire, mert megjött és fáj a hasam? Persze máskor szinte mindig volt szex, ha nem este, akkor reggel.
2020. okt. 28. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Feltéve, ha nem csak azért jár hozzád.
2020. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen, és ne utalgass hanem kicsit konkrétabban mondd el neki. (az én párom elmondta meddig tart, nála hol/mennyire fájdalmas a dolog, stb)


Ez egy természetes dolog amit nem kell szégyelni.

2020. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell köntörfalazni, ez természetes dolog. Párkapcsolatban alap beszélni róla, mert a mindennapi élet része. Felnőtt ember, nyilván meg fogja érteni. Simán együtt aludni is jó. Egyébként ha szex nincs is, attól még kedveskedhetsz neki. De, semmi sem kötelező, és ha nem egy nagyra nőtt csecsemő, akkor meg fogja érteni, hogy nem vágysz semmi másra csak alvásra.
2020. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alap.
2020. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne számítson SEMMIRE? Ez azért meredek. Egy összebújós, filmezős, beszélgetős este neked semmi? Amúgy persze, szólj a barátodnak, hogy mi a helyzet.
2020. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell előre szólni, legalábbis én nem szoktam. Ahogy a szexet sem beszéljük meg előre. Ha odakerülünk, akkor elég mondani. Feltételezem, úgysem csak azért hívna téged át, és nem borulna ki/dobna ki az ágyából egy természetes biológiai jelenség miatt.
2020. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele köntörfalazás nélkül, hogy mi a helyzet. Hogy ezt mikor közlöd vele? Amikor jónak látod.
2020. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam szólni előre, sőt már pár nappal előre. Jobb neki ha nem tervez ilyesmit ilyenkorra, nem akarom utolsó pillanatban frusztrálni.
2020. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még friss kapcsolatban vagyok(3 hónap) de amikor az első együttalvós tervben volt akkor szóltam.hogy kicsit csúsztassunk mert pont megjön. Utána már tudta magától, de ebből egyikünk se csinált ügyet attól még összebújva aludni ugyanúgy jó és szex sincs kizárva csak másképp...
2020. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőm ilyenkor mindig hazament (nem mondta, hogy megjött, és nem értettem miért megy haza), majd egyszer elmondta, hogy az előző pasija mindig hazaküldte, nehogy összevérezze a lepedőt! - Azt hittem viccel :)


Majd megkérdeztem mit szeretne... és fél óra múlva megkérdeztem jól van-e, mert minden úszott a vérben :)


"ne számítson most semmire" - Majd kiderül mennyire bevállalós...

30/F

2020. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!