Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan, hogy valakivel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy valakivel az elejétől fogva tetszettetek egymásnak, de csak hetekkel/hónapokkal később hívott randira?

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert sosem vártam ki, hogy heteket-hónapokat tököljön, elhívtam én :) Sosem voltam türelmes típus, a játszmázást meg nem szeretem. Ha valakin azt látom, hogy tetszik nekem, és ez részemről is viszonzott, akkor adok neki pár napot, de ha nem lép záros határidőn belül, akkor lépek én. Tudod ki fog időt és energiát áldozni valakire, aki pötskörészik jobbra balra, miközben akár tovább is léphetne az ember normális, határozott pár felé, ha ez nem jön össze.
2018. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mostani párom. Egy cégnél dolgoztunk, de két teljesen más területen, nem ismertük egymást. Aztán nekem dolgom lett az ő részlegükkel, hetekig napi szinten órákat töltöttem el náluk, és ő mutatta meg a dolgokat. Később kiderült, már ekkor tetszettem neki, majd menet közben nekem is elkezdett bejönni ő, de valahogy mégsem történt semmi. Ő elment a cégtől, és én is elkezdtem más munka után nézni, és pont behívtak oda interjúra, ahová ő átment. Ekkor felvettem vele a kapcsolatot, hogy az interjúról kérdezzek, majd elkezdtünk beszélgetni. Az interjú napján végül találkoztunk, kb egy hónappal azután, hogy a melóban utoljára dolgunk volt egymással. 4 éve együtt vagyunk.
2018. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a férjem. De érthető módon nem hivott sehová az elején, mert akkor még mással jártam.
2018. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Egy év telt el addig. Azóta már 3 éve együtt vagyunk :)
2018. okt. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!