Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi jön be a pasiknál? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be a pasiknál? Mit szeretnek a pasik, ha egy nő, hogy viselkedik? Itt gondolok pl. :szép beszédre stb. Mit szeretnek és mit nem szeretnek a pasik a nőkbe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de az egyik ami szerintem a normális srácoknak bejön, az ha a nőnek van véleménye és azt el is meri mondani, tud érvelni mellette, van álláspontja. Sok mindenhez hozzá tud szólni, csak azért, hogy összejöjjenek, nem hallgatja el a véleményét akkor se, ha nem egyezik a srácéval. Nem káromkodik, nem hisztizik. Hirtelen ennyi jutott eszembe, am. én is kíváncsi vagyok rá, hogy mit válaszolgatnak majd ide. :)

18L

2010. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

akkor már ketten várjuk a válaszokat;)

15/L

2010. aug. 9. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel ;) 17/F
2010. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pasik véleményeire vagyok kiváncsi!!!!!!Lécci írjatok már!!
2010. aug. 9. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem elsősorban a belső számít. Ne legyen ilyen kis 15 éves HP. :) Ne cigizzen és ne viselkedjen ilyen rajlósan az utcán...mint a mostani 14-15éves lányok!!(Tisztelet a kivételnek):DD Nyilván rendesen öltözzön, adjon magára. Valamint ne legyen atom topa. Most ennyit tudok, csak leirni...
2010. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem teljesen egyénfüggő. SZERINTEM: Az olyan lányokat szeretem, akik viccesek, van humoruk, életvidámak. A külső másodlagos, de egy bányarémmel azért nem járnék. De ha alapból nem is olyan szép, azt egy jó stílussal ki lehet "kupálni".
2010. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!