Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, tenyleg kizaro ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, tenyleg kizaro ok, ha a no nem vigyorog a kepein?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem vagyok kibekulve a mosolyommal es nem is vagyok oriasi mosolygos, hurraoptimista szemelyiseg. Szoval a kepeimen semleges, normalis arcot vagok - nem szomorut, nem vidamat, egyszeruen csak ahogy egy hetkoznapi pillanatban allna az arcom.

Emiatt pedig rengetegszer megkapom, hogy depressziosnak/agresszivnek/rosszkedvunek/dominanak/gonosznak nezek ki.

Ismerosoknek is elmagyaraztam mar, hogy nincsenek ongyilkos hajlamaim, egyszeruen csak kepen jobban tetszek magamnak igy. Megis minden kepnel odairjak, hogy mosolyogjak mar.

Idegen v. ismerkedos fazisban levo ferfiak detto.

[link] (Korulbelul ilyen kepeket kell elkepzelni, semmi extra).


2020. nov. 5. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem semleges, normális arcot vágsz, mint a lány sem. Beállítod a szerinted legelőnyösebb MŰ pózt, ami ezek szerint más számára kifejezetten előnytelen kép rólad. Próbáld ki, hogy megkérsz valakit, hogy fényképezzen, de ne pózolj neki, csak beszélgessetek, kattogtasson, egész más hangulatú képek lennének.
2020. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, én se vigyorgok rajtuk. Rühellem is, ha fényképezgetnek...
2020. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Szard le, más recept nincs. Én se vagyok az a mosolygós fajta. Nem vagyok depis, egyszerűen nem áll folyamatosan indokolatlanul mosolyra a szám. Szeretek nevetni, szeretem a tréfát, a viccet, humorom is van, de csak akkor mosolygok, ha van rá okom. Persze mindig megkapom, hogy "naa mosolyogj már!". Nem tudom, nekem inkább infantilis az, aki jön szembe és hozzá se szólok, de már vigyorog bele a képembe. Meg facebookon is, az emberek a képeken nem őszintén mosolyognak, hanem azért, mert tudják, hogy fotón mosolyogni kell. Most annak akkor mi értelme?
2020. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mosolyognod feltétlenül. Én nem szeretem ezt a boldogság demót a közösségi mediában. Van egy lány ismerősöm fbon, régi osztálytársam, aki kifejezetten ilyen művész lélek.

Ő szándékosan ultra naturalista képeket tesz fel profilképnek is.


Egy szép lány egyébként. Vannak képei amiken teljesen smink nélkül van. Szinte soha egyetlen képen sem mosolyog. Mégis, minden képe átad valamilyen érzést, ihletettek.

Egyetlen képéhez sem fűztem bejegyzést, de mindig tetszenek.

2020. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok nálam, én sem szoktam.
2020. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!