Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi megtudta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi megtudta hogy tetszik nekem, és azóta széles mosollyal vigyorog az miért van?

Figyelt kérdés

Nem szokott ennyire azelőtt, de mióta tudja hogy tetszik nekem, bármikor találkozunk hatalmas vigyor van a képén.

Ez most miért van?


2013. júl. 25. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
meg akar mérgezni, és így akar a közeledbe férkőzni!!!!
2013. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örül. Vagy örül, hogy előnyben van hozzád képest. Vagy rajtad röhög.
2013. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem azért mert okos vagy.


Ha én megtudom egy csajról hogy tetszem neki, akkor valószínűleg mosolyogni fogok, pláne ha még látjuk is egymást. -.-

2013. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert a férfiakat is jó érzéssel tölti el, ha bejönnek egy nőnek.

Persze nyilván számít az is, hogy néz ki az a nő.

2013. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért,mert tetszik neki a helyzet és örül neki,vagy mert nyeregben is érzi magát ezek után,esetleg poénosnak találja a szituációt.Mindenesetre ha akar valamit,azt mindenképpen jelezni fogja,kezdeményezni fog.Ha nem,akkor nem túlzottan érdekled.
2013. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetszel te is neki, és így bátorít:D
2013. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy elmebeteg és amikor rád néz a fejében arra gondol hogy megkínoz és megöl. Amúgy ez szerintem egy jel hogy ha rád néz elkezd mosolyogni mert tudja hogy tetszel neki és gondolom neki ez aranyos dolog vagy nem tudom.

(Nálam is volt ilyen eset)

2013. júl. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!