Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 25-34 közöttiek 44 %-a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25-34 közöttiek 44 %-a a szüleivel él itthon, tehát miért gáz egy mamahoteles pasi?

Figyelt kérdés

[link]


S mivel ez a férfiaknál nagyobb, nálunk 50 % is lehet.


Akkor a nők szerint minden 2. pasi kuka automatikusan?


A nagyvad jóléti országokban vannak alacsony %ok, ott reális elvárás hogy egy férfi önálló legyen mondjuk 27-28 évesen.


2020. nov. 6. 00:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
40%
Semmiért. Amelyik nő ezen problémázik, azzal meg értelmes férfi úgysem fog komolyan foglalkozni.
2020. nov. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert a a full átlag és az alatti nők is elvárják, hogy mindenben tökéletes pasijuk legyen.


Lassan már nem is lesz érdemes társat keresni olyan huszonéves férfinak, akinek a popója alá apuci nem pakolt saját lakást.

2020. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%

Azért jól látszik a térképen, hogy minél szegényebb egy ország annál nagyobb ez az arány - amennyiben helyes az ábra. Szerintem ez meg is mutatja a probléma forrását: A pénz hiányát. Szeretem azokat a cikkeket is ahol azon mérgelődik a szerző, hogy a magyarok keveset tesznek félre, vagy kicsi a nyugdíjpénztári behelyezésük. Könyörgöm, miből kellene félretenni? A "nagyszerű" fizetésekből? Ahol lassan a V4 országok másik triójától is lemaradunk 20-25%-al (persze kivéve az önmagukat halálba-hajszoló hiányszakmások, pár informatikai nagymester, politikusok és az adócsaló vállalkozók)



Szerintem nagyon sokan nem "vidámkodásból" élnek együtt a szüleikkel, hanem mert saját lakást venni iszonyat nehéz, még annak is, aki csak erre összpontosít. Ismerek ilyen embert. Minden pénzt erre tesz félre, erre fektet, pakolja a bankba mindenféle minimális kis bónuszért. Talán még félúton sem tart, mert a nettó fizetése a jó öreg magyar 200 ezer Forint alatti régió. Ami sajnos nemhogy nem ritka, de vidéken sokszor bőven középmezőny, szarabb helyeken (északkeleti megyék) még bőven magas is.


Albérletezni nagyjából öngyilkosság - fiatalon még esetleg, de örökké így élni nem lehet, legkorábban mikor nyugdíjassá válasz, akkor cseszel rá. Vagy ha a főbérlő meghal és az örökösök eladják azt ahol élsz.


Esetleg hitelből vehetsz "sajátot" - de mivel a nagyobb hitelt nem adják csak úgy, így vagy valami lepusztult házikót vidéken, vagy undorító garzont valamelyik lakótelepen. És még azt is Ludas Matyi hitelre ("háromszor fizeti vissza") és még nem is számolsz azzal, hogy a fizetésed reálértéke csak romlani fog. Mindig.

2020. nov. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy ebben az országban irreális elvárás hogy egy huszonéves pasi teljesen önálló legyen lakhatásügyileg.


Ja és ez 25től van ugye...ezek már a doglozó emberek azért.

2020. nov. 6. 00:38
 5/32 anonim ***** válasza:
16%

Na ezért tilos gyerekes(fiú) nővel kezdeni, fix, hogy a nyakán fog lógni egy gyerek vagy 50 évig, aki a nőt irányítja, ugráltatja, stb.

Tapasztalat...

2020. nov. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

5.


Vagy a nő a gyerekén uralkodik, mert erre is bőséggel akad példa. Különösen azon anyák közt akiknek férje már meghalt vagy elvált és nem talál magának új párt. (És elég "családcentrikus" is mellé).

2020. nov. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem a lakhatásügyi önállótlanság a mamahotelezés, hanem az öngondoskodási.


Ha nem mosol magadra, nem főzöl magadra, hanem ingyenes szállodai kiszolgálásban élsz, és innen készülsz ráköltözni egy önálló nőre, akitől majd ugyanezt várod el.

EZ a mamahoteles pasi.

2020. nov. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
71%
Lepontozás? Most éppen miért? Talán úgy gondoljátok, hogy lakást csak úgy zsebből lehetséges a magyar fizetések mellett? Nem hiszem.
2020. nov. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

Drága mister hercegnők!

Csak fel kéne/kellett volna fogni,hogy egy saját kuckó elengedhetetlen a felhőtlen magánélethez. Egy egészséges fiatal nő,át szeretné huncutkodni az egész hétvégét,és nagyon jót tesz a lelki világának,ha közben nem kell felöltöznie,hogy kenjen nektek egy szendvicset.

Ahogy elbírtam a fűnyírót,már dolgoztam kölyökmunkában, utána Meki, aztán egy konditermben voltam mindenes. Tizenkilenc éves koromra összekuporgattam egy cellára a gettó közepén.

Leves tál volt a csillárom,egy évig matracon aludtam,a hátamon vittem haza lomtalanításból a kanapét,és egy turkálós selyemlepedőt szögeztem rá,tésztát ettem meg krumplit,timsót használtam izzadásgátlónak, nem volt tévém se. De a krva életbe,minden hétvégén sanszos volt,hogy felviszek egy kislányt. Amikor meg vettem egy szakadék öreg de kétszemélyes motort,akár három különböző csajszival is pizsamapartiztam egy héten.

Az a baj,hogy titeket jobban érdekel az új ájfón,meg a harmincezres hülyegyerek melegítő,és még a minimálisan életképes sem fogja fel,hogy verdából is tök mindegy mennyibe van csak legyen egy kicsit vagány és ne túl rozsdás.

Ennyi kell a nőknek, nem valódi luxus, csak egy kis díszlet 😅

2020. nov. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%

Ha én tudok a fennmarado 66%-ban lenni 21 éves korom óta (albérlet), akkor egy bizonyos kortól és körülményektől függően egy férfinek is legyen meg rá az igénye.

Ha nincs nyomós indok (tanulmányok, saját lakásra spórolás, szülők ápolása, és még 1-2 ilyen eset elfogadható), akkor igenis a férfi is tartsa el magát.

Pl: ha valaki már évek óta kint van a munkaero piacon, megtakarítása nincs, önállóságra igénye nincs, akkor az azért elgondolkodtató, nem? Ha egy albérletet sem fizet, mégis feleli a fizetését, én hogy alapozzak ilyen emberrel jövőt?

Tévhit, hogy mi a sugar daddyket keressük, de gondolkozzunk már ésszerűen. Sok ilyen férfi van, képtelen beosztani a oenzt6, fogalmuk sincs mi a felelősség, fizetni havonta a kötelező dolgokat, rezsit, ellátni magukat, főzni, mosni, takarítani.

Nem hajtanek el automatikusan mindenkit, de 25-26 felett ez elég gáz, ha nem áll ésszerű magyarázat a háttérben. És az, hogy drága az albérlet, az nem számít annak. Felnőtt embernek legyen igénye önállóságra, ha évek óta saját keresete van.


De tök mind1, te mindig csak provokatív, troll kérdéseket írsz ki.

2020. nov. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!