Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy a cserediák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a cserediák srácok mindig végigdugják a helyi lányokat, de a cserediák csajok nem érdeklődnek szinte soha a helyi srácok iránt? Vagy ez csak itthon igaz?

Figyelt kérdés
Vagy csak abban az esetben, ha a befogadó ország csóróbb a helytől, ahonnan ők jönnek?
2018. nov. 15. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

A nők is kiélvezik a helyzetet :D

2018. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

LOL :D



Attól, hogy neked nem jut se hazai, se csere csaj, attól még a csajok is igen kikapósok, csak válogatnak a jó pasasok közül.

2018. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Csak itthon igaz. Egyrészt az Európában általános fajelmélet szerint a magyar alávaló faj, a külföldiek általában osztják ezt az elméletet. Másrészt a magyar lányoknál nagyobb ribik egy országban sincsenek.
2018. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát a nők jobban is titkolják azért ezt egyrészről... Másrészt, meg én azt hallottam egy-két nőtől, hogy a magyar pasik nem is nagyon kezdeményeznek náluk. :D
2018. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs így. Ezt álmodod. Kevesebb a dugás, mint hiszed.
2018. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

"Másrészt a magyar lányoknál nagyobb ribik egy országban sincsenek."


Én évekig dolgoztam Olaszországban a turizmusban, a német, angol, lengyel, stb. lányok is dugtak fűvel-fával. Tanultam is külföldi egyetemen ösztöndíjjal, talán az ázsiai lányokon kívül ugyanúgy voltak mindenféla laza kapcsolatok.

2018. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

" talán az ázsiai lányokon kívül ugyanúgy voltak mindenféla laza kapcsolatok"


Azért ők sem angyalok.



ABC és igazi kínai csajjal is voltam, és nem kellett éveket udvarolni.

2018. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Egy szép ázsia nő az kellene hmmm 0 kalória van a legtöbbön nem mint a mekis magyar csajokon akik állítólag fogyóznak , nadrágon keresztül még jó is a feneke ,de amikor le veszi a ruhát na akkor villany le kapcs meg vagy 4 feles ...
2018. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert ha beléd getziznének szex során, te is megválogatnád, kivel fekszel le.
2018. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
#6 Nem ugyanaz, ha egy lány néhanapján belemegy egy-egy laza kapcsolatba, vagy ha bárkinek azonnal szétteszi a lábát, aki jól néz ki, gazdag vagy külföldről jött. A külföldi lányok többségére az előbbi igaz, a magyar lányok többségére az utóbbi.
2018. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!