Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mibe legyek? itthon vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe legyek? itthon vagyok betegen, és meglátogat egy srác aki rég óta tetszik és alakulgat is valami köztünk.

Figyelt kérdés
többször is randiztunk
2017. nov. 16. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Pizsamma, köpeny, papucs...

És legalább csak jobb színben fog látni, miután meggyógyultál.

Mindenki lehet beteg, és vicces lenne, ha lázassan kisminkelve, kiökltözve várnád.

2017. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, ide illik a klasszikus Jóbarátok-jelenet:

https://www.youtube.com/watch?v=3LO6iC59K70

2017. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem betegen, otthon eletszerubb egy melegito, mint pl a koktelruha+full smink. Szerintem mindegy, csak ne legyel mosdatlan, csapzott, meg ne legyen tul nagy a kupi. Fura lenne, ha talpig csiniben varnad.
2017. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2017. nov. 16. 22:01
 5/16 A kérdező kommentje:
és ha nekem csak ilyen gyerekebb pizsijeim vannak?
2017. nov. 16. 22:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Köntös?
2017. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Én ha beteg vagyok akkor is felöltözöm. Valami kényelmesebb farmer, annak szárára meleg mintás zoknit húzok. Meleg pulóver, és selyemsál a nyakra. Képnek a következőt tudom elképzelni: meleg pokrócok hevernek lezseren körülötted, egy nyitott lapjaira fordított könyv. Kisasztalon gőzölgő mézes tea, esetleg chill zene a háttérben. Mécsesek mindenfelé. Hajad lehet picit kócos de amolyan rendezetten ;), szerintem kevés alapozó és egy minimális arcpír üdévé varázsolja a tekinteted.
2017. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ez tetszik :)
2017. nov. 16. 22:40
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Na, az utolsó válaszoló sem volt még igazán beteg...halálra röhögném magam, ha elmennék egy beteget meglátogatni, az meg mécsesekkel meg selyemsálacskában várna :D :D

Segíteni megyek, nem azért, hogy miattam még azzal is tököljön, hogy lezseren elrendezze a meleg takarókat és "rendezetten kócosra" igazítsa a haját. Behalok :D

2017. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Ja, attól meg külön szívrohamot kapnék, ha meglátnék egy könyvet kinyitva lerakva. Minek tennéd tönkre a gerincét, ha könyvjelzőt is lehet bele tenni?
2017. nov. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!