Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb néni a rokonságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb néni a rokonságban azt mondja, hogy milyen szép vagyok, jóképű vagyok és a lányoknak még sem kellek? Miért?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 21:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
Majd meggyónják, hogy hazudtak
2020. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
87%

1. Mert a nénik hazudtak.

2. Nem csak a kinézeten múlik a pártalálás, a személyiségedben keresném a hibát.

2020. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nénik mondják, akkor gyanakodhatsz :D
2020. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%

A rokon nénik véleménye nem jó kiindulási alap, mert hajlamodak csak azt látni, amit szeretnének. Ezért nem érdemes hibáztatni őket, szeretetből teszik, de kritikából jobb az objektív.

Nem a levegőbe beszélek, tiniként tökre elhittem, hogy jóképű vagyok, amíg nem szembesültem a valósággal. :D Azóta változtattam dolgokon, meg is lett az eredménye.

2020. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%
A családtagok általában nem őszinték a külsőt illetően.
2020. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

1. Rokonok véleményére nem adunk, vagy nem vesszük őket alapnak és nem rájuk alapozzuk az önképünket

2. Egy jó külső édeskevés egy kapcsolathoz.

2020. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem ugyanaz a szépségideáljuk.

Gondolom finom vonású, barátságos természetű fiatalember vagy. Sok nőnél meg már itt kiestél, mert ők a markánsabb megjelenésű fickókat kedvelik. Olyan "ahová én lépek, ott fű nem terem" típusokat.


Hirtelen nem tudok jobb példát: a Csillagok háborújából vesd össze Luke Skywalker és Han Solo karakterét. A nénik olvadoznak tőled, mert olyan lehetsz, mint Luke, a csajok meg Han Soloért lennének oda.

2020. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

7


Ennyire nincsenek idióták? Vagy mégis?

2020. nov. 7. 22:11
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

6.


Viszont a hiánya általában automatikus bukás...



Kérdező


Szerintem mindenki így jár a családjával, barátaival. Ők pozitívan elfogultak. Nekem is vannak ilyen ismerőseim - de magamban csak mosolygok, hogy "nincs nektek szemetek?" - "tudom, hogy csak kedvesek akartok lenni, de a valóság nem ez".

2020. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Miért? Te csinos és szép férfinek tartod magad? Az a lényeg, hogy te mit gondolsz magadról!


Edricus! Te hogyan vélekedsz magadról ha tükörbe nézel?

2020. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!