Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kisugárzás le tud rontani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisugárzás le tud rontani egy jóképű férfit, átlagos alatti szintre is akár?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

bátyámmal kapcsolatban aggódom. 37 éves és 5 éve nincs sikere nők terén. Az átlagtól jobban néz ki ( 10/7-8-as szint ), mégis ha csak elkezd beszélgetni emberekkel, leginkább nőkkel, nagyon furán néznek rá és pillanatok alatt elhajtják, lepasszolják.

Mivel szorongós természetű, és sokszor önmaga körül forognak a gondolatai így kissé üresebb a tekintete az utóbbi időben. Hogy is mondjam, hogy érthető legyen, nincs benne az a csillogás a szemeiben már.

Simán lehetséges az, hogy a kisugárzása lehúzza a jóképűségét is, és ezért élből kukázzák a nők?


Elsősorban 25 év feletti nők válaszát várom.

Köszönöm!


35/F



2020. aug. 29. 15:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges, igen. De ezt szinte lehetetlennek tartom, hogy egy "8as"szinten jóképű férfire senki ne legyen kíváncsi. Ott már hatalmas problémák vannak viselkedés és személyiség terén, vagy inkább az a valószínű, hogy túlbecsülöd a külső adottságait. Azért egy átlagos(vagy az alatti) külsejű, szociálisan furcsa majd' 40 éves férfinak nem csoda, ha nehézségei akadnak az ismerkedésben.
2020. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem becsülöm túl, mivel a nők is ennyit adnak neki, 7-8 körül. De azt mondják neki valamiért nincs meg a szikra. És nem jövünk rá mi lehet a gond.
2020. aug. 29. 16:30
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Én olyan sráccal találkoztam már, hogy külsőre tökéletes volt, de hiányzott a férfias kisugárzása emellett, maga a férfi, vagy csak tudatosan nem vetítette ki, mert nem akart tőlem semmit, azt nem tudom. Úgy viselkedett mint egy barátnő, nem volt kényes, meg semmi, szerintem nem is volt tudatában mennyire jó pasi. Hagytam az egészet.
2020. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Férfias kisugárzás alatt mit értesz? Bátortalan volt, vagy túl visszafogott és távolságtartóbb?
2020. aug. 29. 16:40
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha érzem valakin, hogy problémás, pszichés mentális gondok lehetnek akkor is passzolom.
2020. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Testvérem már két szó után általában repül, ahogy odamegy. Két szóból nem igazán lehet szerintem levenni valakiről, ha mentálisan gondja van.
2020. aug. 29. 16:42
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
#6-os A mentális problémát nem is, de ha lehajtja a fejét, még szemkontaktust sem tart, hebeg-habog az épp elég lehet. A másik hiba ha olyanokkal próbálkozik, akiket ő nem érdekel. Hol ismerkedik?
2020. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ilyen gondja nincs neki, amit írtál. Általában baráti társaságban ismerkedik, vagy olykor rendezvényeken és pubokban.
2020. aug. 29. 17:11
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Én egyszer repítettem 5 perc alatt 9/10-es pasit. Messzebbről flörtölgettünk aztán mikor közelebb szemtől-szembe került éreztem az iszonyatos szájszagát. ...
2020. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán lehet, sőt biztos.
2020. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!